Avatar uživatele
Drap

Máte rádi reklamy ?

Já je moc nemusím. Tato ale nemá chybu a má vtip.
http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=endscre­en&v=uHGJ-ZWGAy0&NR=1
Co na ni říkáte ?
Doplňuji:
Ať ji točili jakkoliv, , líbí se mi a pobavila mně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, fablen, david22 před 4392 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Uprostřed TV vysílání je přímo miluju – jsou totiž ideálním časem, kdy si odskočit, aniž by člověk o něco přišel.
Jinak je taky moc nemusím, ale souhlasím, že občas se nějaká někomu podaří, jako třeba tato.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Nemám ráda reklamy, jen občas nějakou s vtipným nápadem. A co se týká téhle… Nelíbí se mi. Radši nechci ani přemýšlet o tom, jak vyráběli master. ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fablen

Ano, reklama se mi líbí. Celkově mi reklamy příliš nevadí a jak pravil quentos: člověk stihne uvařit kávu, navštívit WC, koupelnu, umýt nádobí, vynést koš apod.

V současnosti se mi líbí reklamy od T-Mobile s Vojtem Kotkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Skeptik

Skeptikovo kritérium neoblíbených reklam:

I. Obsahové

  1. Reklamy pro mimina (plínky, přesnídávky, …)
  2. Tampóny, vložky, depilace, „povzneste své smysly“, …
  3. Padadatadááá am lavinit.
  4. Banda tancujících teenagerů rochnících se kolem flašky umělým sladidlem otráveného patoku.
  5. Reklama a la spokojená rodina, prací prášky, lenory, napodobeniny másla,
  6. „Výhodné“ kchůůůl tarify zlodějských pseudofirem CO2, T-Debile a Krevfone.
  7. Klouby, „potřeboval jsem si odskočit, ale začal to řešit včas“.
  8. Ale vůbec nejvíc bliju nad reklamami zaručujícími „lepší prožitek při páření“ s proslovem vrchních úchylologů Uzlů, Weissů, Plzáků a podobných hovad.

II. Předchozí podmínky se navzájem nevylučují.

III. Reklamy ve mně akumulují dojem, že si marketingový spešlisti s enžynýrským titulem z VŠE myslí, že jsou lidi stádo ovcí a spolehlivě mě odradí od nákupu jejich výrobků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Pokud nepřekáží , tak ano. Ale když se kouknout na nějaký klip na youtube a musím čekat 20 sekund než to skončí, tak z toho šílím ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gepik

Tuhle večer jsem se chtěl koukat na reklamy a oni tam každou chvíli pustili kousek filmu. (Někde jsem to četl, možná i tady.) Trošku ironicky o tom, co si myslím o reklamách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jo jo tuhle mi jednou poslala kámoška a nejdřív jsem vážně myslela, že to má chudák myška za sebou a pak jak začla hrát hudba, ták to bylo jasný hh :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
debilek

ůplnej nesmysl zrušil bych reklamy jen to kazí film.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek