petka.s

Mate rádi problémy?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne" A je snad někdo takový? Pokud ano, tak potřebuje psychiatra.

Další odpovědi
paul1

Pokud jsou řešitelné, tak celkem ano, vyřešení u mne vyvolává celkem dobré pocity.:-)

Disraeli

Mám. Bez problémů by se nikdo nikam neposunul a nezlepšil. Nebyla by žádná výzva k překonání. Díky problémům rosteme. Bez problémů k řešení by byla nuda. Problémy nabízejí množství příležitostí a možností, které klidné situace nenabízejí.
Záleží taky jaké problémy. Či, jak velké, čeho se týkají, zda to jsou skutečně problémy, atd. Avšak i osobní problémy jsou často ku prospěchu. Někdy záleží jen na přístupu. Není možné se vyhýbat problémům a těžkostem života. O tom život taky je.
Problémy představují řešení, znamenají příležitosti, zisk, zlepšení, cestu. Největší osobností historie byli většinou řešitelé, ať už to byli velcí státníci, vojevůdci, průkopníci, myslitelé, vědci nebo i umělci.

led

Problémy sú na to, aby sa riešili 😉
Drap sa mýli, na riešenie nepotrebujete psychiatra, ale znalosti, dokonca, svete div sa, vlastné znalosti a skúsenosti, ale aj skúsenosti iných, ktoré posúvajú vaše myslenie na vyššiu úroveň.

Viete si predstaviť tú nudu, keby ste nemali a neriešili žiadny problém? Len vďaka problémom sme dosiahli (vlastne naši predkovia) dnešný stupeň civilizácie.

zjentek

Já ne ovšem má matka je k životu nutně potřebovala. No a díky ní teď sám problémy okamžitě likviduju hrubou fyzickou silou hned v zárodku. Děkuju.

da ny

Tedy v lásce je nemám.
Hlavně ty „zbytečné“, cizí a na mne hozené.
Vše má nějaké řešení. “Problém“ je výzva k řešení situace.

cappuccino

Reseni problemu cloveka posunuje!

Disraeli

Každý problém je řešitelný.