Heřman

Máte rádi Odpovědi.cz. Z kolika procent ze sta tu to stránku máte rádi. (pravdivě)

Nejlepší odpověď
Drap

Procenta asi těžko odhadnu, ale patří určitě mezi nejoblíbenější.Což dokumentuje i čas, zde strávený.

Další odpovědi
MacChill

Těžko říct, že bych samotnou stránku nějak miloval, to se říct nedá, protože vím, že je to jen součást systému na vydělávání reklamou, která mě tu dost štve. Navíc to tu pořádně spravuje, myslím, jen jeden člověk… Nicméně si moc vážím lidí které sem chodí a kteří tvoří skvělou komunitu a díky kterým sse tu cítím dobře.

anonym

Určitě mám rád odpovedi.cz,jsem zde každý den,ale ne vždy vložím otázku či odpověď,ale jen tak,pro zajímavost.A pro­centami, jak napsal Drap,to nejde vyčíslit.