Česnekáč

Máte rádi lyžovaní ???

Nejlepší odpověď
Conchus

ne

Další odpovědi
www

Nyní už ne.
Připnout mně lyže, postavit na kopec strčit do mne ať jedu – to se dá dnes již hodnotit jako trestný čin, přesněji pokus o vraždu 😁.

hanca144

kdo by neměl

quentos

hanca144: prý „kdo by neměl“ :{D> tak třeba já ne. Představa, že bych se na ty dvě prkna postavil, mě děsí, ostatně i jako další podobné případy, kdy člověk nemá pevnou půdu pod nohama.
Kdybych tu odvahu sebral, byla by jen otázka času, kdy si zlomím hnátu, takže děkuju, nechci…