Avatar uživatele
arygnoc

máte rádi černej humor?

i bych tady hodil jeden fór, ale zdá se mi moc černej, tak si počkám na Vaše reakce a přpadnľ ho doplním.

Zkuste něco nabídnout (černej humor, samozejmě).
Doplňuji:
v koncentračním táboře si němec zavola židy:

  • jsem lidumil: vyberte si: do plynu, zatřelit nebo oběsit?

První žid:

  • zastřelit.

Prásk!
Druhej žid:

  • mno, oběsit.

Tak napli šnůru.
Třetí žid:

  • skusím plyn.

Tak ho odvedou do plynové komory.
Čtvrtý žid:

  • hele, a nebohl by jste mně pustit.
  • ale jo, tak vypadni.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? GM, salsa verde, Jikra, barnajka, fablen, anonym, casey před 4646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
casey

Tak jak chcete. Taky nabizim jeden cernej:

Sedí manžel dvě hodiny na chodbě před operačním sálem..
Po strašně dlouhý době se otevřou dveře a na chodbu vstupuje unavenej a smutnej chirurg.
Pomalu si přisedne k zhroucenému manželovi a tichým soucitným hlasem říká:
„Dělali jsme co jsme mohli, ale vaše paní upadla do hlubokého komatu…
Manžel vytřeští voči a ptá se: "Co já teď budu dělat??“
„No,budete se muset o ni denně starat… každý dvě hodiny ji otáčet,aby neměla proleženiny, krmit ji hadičkou s umělou výživou, # # vyměňovat ji plíny,když se pomočí a umývat jí,když se pokálí…
budete muset dělat všechno,je totiž možné, že všechno vnímá a ona se třeba za dvacet let z komatu probere, usměje se na vás a může do něj znova ihned upadnout na dalších pár let…
Chlap mezitím zežloutl, zfialověl, zezelenal a totálně se rozklepal. Doktor se k němu nakloní, plácne ho po zádech a rozšafně povídá:
"Nebojte se, dělám si prdel…samozřejmě zemřela“
Doplňuji:
a ja dam jeste jeden. Sice uz neni cernej, ale dobrej:

Starý arab žije už přes 40 let v Chicagu.
Má pěkný dům se zahradou, na které by moc rád pěstoval zeleninu, ale žije úplně sám a
cítí se na takovou práci už příliš starý.
Jeho syn studuje v Paříži a proto se otec rozhodne napsat mu email:
„Milý Ahmede, jsem moc smutný, že nemůžu na zahradě pěstovat brambory,
protože zahrada nejdřív potřebuje pořádně zrýt a ty zde nejsi.
Vím, že kdybys zde byl, pomohl bys mi zahradu zrýt. # Mám tě rád. Tvůj otec.“
Obratem obdrží odpověď:
„Milý otče, prosím Tě, nedělej v žádném případě na zahradě cokoli !!!
Schoval jsem tam "tu věc“. Taky Tě mám rád. Ahmed.„
Jen pár hodin nato obklíčí dům starého muže americká armáda,
FBI, CIA … Přeorají a přerývají zahradu kousek po kousku,
prohlížejí každý milimetr, ale nenajdou nic. Rozčarováni se stahují zpět
Týž večer dostane starý muž další email od syna:
"Milý otče, zahrada je už určitě kompletně zrytá a ty můžeš sázet brambory.
Víc pro Tebe z takové dálky udělat nemůžu.
Mám Tě rád. Ahmed.“

Upravil/a: casey

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
salsa verde

sem s ním
Doplňuji:
víte co to jsou smíšené pocity? když se vám tchyně zabije ve vašem novém autě.

Upravil/a: salsa verde

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
HDMI

nemám ale ten co napsal casey je dobrej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Když je černý tak jakože s citem, decentně..pak mi černý humor nevadí. Některý je ale černý až moc, třeba právě ty vtipy s válečnou tematikou. Pár černých fórků znám:

Přijde takhle paní k věštkyni a nechá si věštit budoucnost. Věštkyně jí praví: „Vy jednou zahubíte miliony lidí a všechno to bude vaše vina“. Paní zasmušile odchází domů a tu se jí vnukne ušlechtilá myšlenka. Když už teda má zahubit spoustu lidí, tak začne aspoň pomáhat. Jde po ulici a zrovna vidí auto, jak se řítí na malého chlapce. Skočí pod něj a kluka tak zachrání. Na místo přiběhne pán a ptá se: Chlapečku, jsi v pořádku? Pojď, já tě odvedu domů. A jak se vůbec jmenuješ? „Adolf Hitler, pane!“

V koncentračním táboře si nechá dozorce nastoupit vězně. Na dvoře je studna.Vezme prvního vězně a přikáže „Upaž“. Uchopí ho, hodí do studny a podívá se za ním. Dalšímu přikáže"Předpaž". Opět ho uchopí, hodí do studny a sleduje dopad.Tak to jde celé odpoledne. Večer se vykloní manželka z okna a volá"Osvalde,až dohraješ ten TETRIS, přijď na večeři!"

Po důkladné zdravotní prohlídce a všelijakých vyšetřeních vysvětlil doktor svojí pacientce, že jí zůstává už jen necelý den života. Pani přide domů a říká manželovi: „Když je to tak, tak bych chtěla abychom se celou poslední noc vášnivě milovali.“ Manžel odpoví: „Tobě se to lehko řekne když nemusíš ráno vstávat!“

Stojí takhle chlápek u cirkulárky a řeže na ní psa. Vykoukne z okna soused, naprosto šokovaný a ptá se:„Sakra, chlape, co to děláte???“. „Vidíte, ne? Psí kusy.“

Do kasáren přijde telegram, že vojínovi Novákovi zemřela matka. Velitel má za úkol nějak šetrně mu to oznámit. Ten si tedy nechá nastoupit vojáky, zavelí pozor a povídá: "Vojáci, kdo z vás má matku, tři kroky vpřed. Novák!!! Kam se se*ete!?

Jdou dva malomocní do školy a jeden povídá:"To jsem zvědavej, co nám dneska odpadne

Za druhé světové války se dva členové hitlerjugend pustí do jednoho Poláka a mlátí ho hlava nehlava. Polák se brání: „Už dost, už dost, přestaňte – jsem budoucí papež!!!“
A ten jeden týpek z hitlerjugend odvětí: „Jestli ty jsi budoucí papež, tak to já budu papežem hned po tobě“!

Hrají Bush a Bin Ladin šachy, kdo vyhraje? Bin Ladin, Bushovi chybí věže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek