arygnoc

máte rádi černej humor?

i bych tady hodil jeden fór, ale zdá se mi moc černej, tak si počkám na Vaše reakce a přpadnľ ho doplním.

Zkuste něco nabídnout (černej humor, samozejmě).
Doplňuji:
v koncentračním táboře si němec zavola židy:

  • jsem lidumil: vyberte si: do plynu, zatřelit nebo oběsit?

První žid:

  • zastřelit.

Prásk!
Druhej žid:

  • mno, oběsit.

Tak napli šnůru.
Třetí žid:

  • skusím plyn.

Tak ho odvedou do plynové komory.
Čtvrtý žid:

  • hele, a nebohl by jste mně pustit.
  • ale jo, tak vypadni.

Nejlepší odpověď
casey

Tak jak chcete. Taky nabizim jeden cernej:

Sedí manžel dvě hodiny na chodbě před operačním sálem..
Po strašně dlouhý době se otevřou dveře a na chodbu vstupuje unavenej a smutnej chirurg.
Pomalu si přisedne k zhroucenému manželovi a tichým soucitným hlasem říká:
„Dělali jsme co jsme mohli, ale vaše paní upadla do hlubokého komatu…
Manžel vytřeští voči a ptá se: "Co já teď budu dělat??“
„No,budete se muset o ni denně starat… každý dvě hodiny ji otáčet,aby neměla proleženiny, krmit ji hadičkou s umělou výživou, # # vyměňovat ji plíny,když se pomočí a umývat jí,když se pokálí…
budete muset dělat všechno,je totiž možné, že všechno vnímá a ona se třeba za dvacet let z komatu probere, usměje se na vás a může do něj znova ihned upadnout na dalších pár let…
Chlap mezitím zežloutl, zfialověl, zezelenal a totálně se rozklepal. Doktor se k němu nakloní, plácne ho po zádech a rozšafně povídá:
"Nebojte se, dělám si prdel…samozřejmě zemřela“
Doplňuji:
a ja dam jeste jeden. Sice uz neni cernej, ale dobrej:

Starý arab žije už přes 40 let v Chicagu.
Má pěkný dům se zahradou, na které by moc rád pěstoval zeleninu, ale žije úplně sám a
cítí se na takovou práci už příliš starý.
Jeho syn studuje v Paříži a proto se otec rozhodne napsat mu email:
„Milý Ahmede, jsem moc smutný, že nemůžu na zahradě pěstovat brambory,
protože zahrada nejdřív potřebuje pořádně zrýt a ty zde nejsi.
Vím, že kdybys zde byl, pomohl bys mi zahradu zrýt. # Mám tě rád. Tvůj otec.“
Obratem obdrží odpověď:
„Milý otče, prosím Tě, nedělej v žádném případě na zahradě cokoli !!!
Schoval jsem tam "tu věc“. Taky Tě mám rád. Ahmed.„
Jen pár hodin nato obklíčí dům starého muže americká armáda,
FBI, CIA … Přeorají a přerývají zahradu kousek po kousku,
prohlížejí každý milimetr, ale nenajdou nic. Rozčarováni se stahují zpět
Týž večer dostane starý muž další email od syna:
"Milý otče, zahrada je už určitě kompletně zrytá a ty můžeš sázet brambory.
Víc pro Tebe z takové dálky udělat nemůžu.
Mám Tě rád. Ahmed.“

Další odpovědi
salsa verde

sem s ním
Doplňuji:
víte co to jsou smíšené pocity? když se vám tchyně zabije ve vašem novém autě.

HDMI

nemám ale ten co napsal casey je dobrej.

barnajka

Když je černý tak jakože s citem, decentně..pak mi černý humor nevadí. Některý je ale černý až moc, třeba právě ty vtipy s válečnou tematikou. Pár černých fórků znám:

Přijde takhle paní k věštkyni a nechá si věštit budoucnost. Věštkyně jí praví: „Vy jednou zahubíte miliony lidí a všechno to bude vaše vina“. Paní zasmušile odchází domů a tu se jí vnukne ušlechtilá myšlenka. Když už teda má zahubit spoustu lidí, tak začne aspoň pomáhat. Jde po ulici a zrovna vidí auto, jak se řítí na malého chlapce. Skočí pod něj a kluka tak zachrání. Na místo přiběhne pán a ptá se: Chlapečku, jsi v pořádku? Pojď, já tě odvedu domů. A jak se vůbec jmenuješ? „Adolf Hitler, pane!“

V koncentračním táboře si nechá dozorce nastoupit vězně. Na dvoře je studna.Vezme prvního vězně a přikáže „Upaž“. Uchopí ho, hodí do studny a podívá se za ním. Dalšímu přikáže"Předpaž". Opět ho uchopí, hodí do studny a sleduje dopad.Tak to jde celé odpoledne. Večer se vykloní manželka z okna a volá"Osvalde,až dohraješ ten TETRIS, přijď na večeři!"

Po důkladné zdravotní prohlídce a všelijakých vyšetřeních vysvětlil doktor svojí pacientce, že jí zůstává už jen necelý den života. Pani přide domů a říká manželovi: „Když je to tak, tak bych chtěla abychom se celou poslední noc vášnivě milovali.“ Manžel odpoví: „Tobě se to lehko řekne když nemusíš ráno vstávat!“

Stojí takhle chlápek u cirkulárky a řeže na ní psa. Vykoukne z okna soused, naprosto šokovaný a ptá se:„Sakra, chlape, co to děláte???“. „Vidíte, ne? Psí kusy.“

Do kasáren přijde telegram, že vojínovi Novákovi zemřela matka. Velitel má za úkol nějak šetrně mu to oznámit. Ten si tedy nechá nastoupit vojáky, zavelí pozor a povídá: "Vojáci, kdo z vás má matku, tři kroky vpřed. Novák!!! Kam se se*ete!?

Jdou dva malomocní do školy a jeden povídá:"To jsem zvědavej, co nám dneska odpadne

Za druhé světové války se dva členové hitlerjugend pustí do jednoho Poláka a mlátí ho hlava nehlava. Polák se brání: „Už dost, už dost, přestaňte – jsem budoucí papež!!!“
A ten jeden týpek z hitlerjugend odvětí: „Jestli ty jsi budoucí papež, tak to já budu papežem hned po tobě“!

Hrají Bush a Bin Ladin šachy, kdo vyhraje? Bin Ladin, Bushovi chybí věže.