panxnotdead

Jak byste chtěli zemřít?

Já při autonehodě. Jo vim, jsem divnej, ale aspoň by to bylo při něčem co mám rád, co mě baví.

Nejlepší odpověď
briketka10

kdybych trpěla tak smrtící injekcí a pak rozprášit ..

Další odpovědi
manon

V klidu. Ve spánku. Uprostřed zeleně. V tom mám jasno :) Rychle samozřejmě :)

bolak

Jak? No tak aby to stálo za to.. :)

quentos

Až najdu drahou polovičku, chtěl bych jí zemřít v náručí – stářím.

Drap

Ještě nechci

mosoj

Není to jedno ?

lolll

v posteli vedle nějakých pěkných brazilek :D

hanulka11

asi umilovat se k smrti,ale ještě ne

Conchus

Nějak jako don Corleone

chachar1922

Nejsi divný. Taky bych chtěla umřít na motorce. A nebo na fotbale.

tomasstir325

Skokem do černé díry, pokud to není jen „díra“ ve které můžeme cestovat časrm :)))
Jinak bych chtěl klasicky – stářím ;)