Pokročilý

Máte raději windows 7 nebo 8 ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Bronzový

windows 7

Doplňuji:
Zatím nejdokonalejší verze Winů. Win8 jsou podle mě jen komerční tah pro majitele smartphonů, tabletů a podobných serepetiček, kde mohou využít metro, které ale běžnému uživateli jenom zbytečně zabírá místo a paměť

Další odpovědi:

Zlatý

jiné windows

Tak ja to seradim ....:D

1. Windows XP ..
2. Ubuntu linux ..
3. Windows 7..
4. Windows 8 pak 8.1 ...pak dloooouho nic a Windows vista ...
Zrovna experimentuju s Kubuntu take Linux .... jeste nevim kam ho zaradit ... ale jednoznacne vedou windows Xp ....

Zlatý

windows 8

Mám raději Windows 8 - nabízí toho víc než Windows 7 nebo dokonce zastaralá Windows XP, pokud tedy člověk pochopí filozofii toho systému, tak běžné úkoly tam udělá rychleji, je to takové přehlednější, jednodušší, čistší i na běžném počítači či notebooku bez dotykové obrazovky. Podle mého názoru se to Microsoftu povedlo, teď jde o to, aby i ostatní tu filozofii pochopili. Desktopových aplikací používám čím dál tím méně, jedu v novém prostředí Metro, tedy Modern UI.

A kdo je zvyklý na Windows Phone z mobilu, tak si k Windows 8 najde cestu určitě rychleji (a naopak).

windows 8

Stříbrný

jiné windows

Doplňuji:
Do Vánoc jsem měl nainstalováno Windows XP, bylo to několik let a byl jsem spokojený.Protože ale toto Windows končí, syn mě nainstaloval Windows 7 (sám instalovat počítač neumím) a stále se na tom učím.Zatím tomu nemohu přijít na chuť.

Zlatý

jiné windows

,

Pokročilý

windows 7

Stříbrný

windows 7

Pokročilý

windows 8

No tak mám tablet s klávesnicí a tam je Windows 8 rt a jako ze začátku to byl boj no :D nesmíš se ale vzdát, dneska mrtě spokojenost :) už bych nechtěl zpátky XP :D osmičky sou supr!

Stříbrný

jiné windows

Linux.

Pokročilý

windows 8

Doplňuji:
Mam v mobilu na pc mam sedminy

Pokročilý

jiné windows

ne

Bronzový

windows 7

Stříbrný

jiné windows

XP...sedmičky by ještě šly...ale osmičky jsou jen ke vzteku...

Pokročilý

windows 7

Pokročilý

windows 7

Zlatý

jiné windows

Nepoužívám Win, mám Linux.

Pokročilý

windows 7

Pokročilý

windows 7

Diskuze k otázce

Bronzový

Questman

Bedy
Pokud se člověk správně naučí používat OS, tak jsou na tom XP, Win7 i Win8 co do rychlosti práce stejně. Jediný rozdíl je v tom, že od XP výše se musí OS dělat čím dál tím víc debilnější aby ho uživatelé, neschopní věnovat pár hodin naučení se s ním, pochopili.
Můžu ti garantovat, že ani polovina uživatelů např. Microsoft Wordu zná maximálně pětinu ze všech jeho funkcí, které, když člověk pochopí, zvýší efektivitu práce i desetinásobně ;)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.