Chandler

Windows 7 VS Windows xp

Kterýmu windowsu dáváte přednost?
Doplňuji:
Já Win 7 .. nejlepší windows, který jsem, kdy měl ..

Nejlepší odpověď
panenka

Já Windowsu XP

Další odpovědi
Molos

Windowsu XP ale i Vista

deny555

Win 7

anonym

… ono je to v podstatě jedno, stejně záleží hlavně na aplikacích, které jsou pro oba systémy víceméně stejné, operační systém se už tak od roku 2000 (Win2K) vydává jen pro nasycení akcionářů pěknými dividendami určitě ne pro zákazníka, který by tím měl něco získat. Nové verze Windows zásadní novinky nepřináší. Mění se především vzhled … kde je těm očekávaným funkcím, jako například databázovému souborovému systému konec ? Nikdo neví .. na kvalitu si už microsoft nehraje, raději udělá animovanější a barevnější logo, to přiláká více zákazniků.

Windows XP prakticky poslouží uplně stejně dobře jako 7 … a praktických rozdílů, které by se daly označit za přínosné skutečně není mnoho, já neznám žádný takový, win7 mám doma, winxp v práci …

roxy52

Taky XP.Je pro mě nejpřehledněj­ší.A nebo to spíš bude-ZVYK JE ŽELEZNÁ KOŠILE.