postcd

Máte piezo zapalovač a prodlužovací zásuvky? ověřte zda to funguje

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zz-Lupbn7mc

Nejlepší odpověď
Agneta

No je to ten samý „zázrak“, jako když šel Ježíš přez vodu…:DDD
(má tajně zapojený proud zespodu)

Další odpovědi
gecco

Pááááánaboha…
😁
Perpetuum mobile fakt nefunguje – aspoň ne ´takto´…

Roman71

Zajímavé. Z pohledu elektronika podvod, nefunguje to.. Proč?
Na videu, ani na jednom záběru s připojenými spotřebiči, není v záběru celý kabel včetně vícepozicové zásuvky.

První podezřelý záběr – je připojen kabel z jiné rozbočky, není vidět celé klubko přívodního kabelu – riskantní!

Druhý podezřelý záběr – je vidět smotaný přívodní kabel, v poslední pozici (mimo záběr) je připojena tatáž vidlice z předchozího záběru se síťovým napětím.

Můj osobní postřeh: Stačí mít kabel s dvěma vidlicemi na konci a je o záhadu postaráno. Zbytek věcí (mimo záběr) je řešení celé záhady :)