Pokročilý

Máte odznak Potravinového inspektora? Používáte ho?

Máte odznak Potravinového inspektora z TV Nova?
Chodíte s ním do obchodů? Koukají na Vás ostatní divně?
Pomohlo Vám to k něčemu?
Doplňuji:
Děkuji za Váše názory a doufám, že ještě nějaké příjdou...

Můj názor je takový, že je dobře, že Nova udělala takovou akci :-)
A důvod? Nedělají zrovna dobrou reklamu těmto řetěžcům (hlavně Tesco a Kaufland :D ) A to je pro ně to nejhorší, špatná reklama. Kdo jim tam potom bude chodit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud mám v obchodě problém, k vyřešení nepotřebuji žádný poťapaný odznak )) Navíc bych si s tím připadal jako debil..
Doplňuji:
Já si myslím, že o zákazníky nijak zvlášť nepřijdou. Špatné zboží se totiž najde ve všech řetězcích. Jasně, je to pro ně nepříjemné, ale podle mne to je vše a snad budou alespoň trochu víc kvalitu nabízených potravin hlídat.

Další odpovědi:

Nemám, nechci a celou tuhle akci považuji za trapné divadlo. Pokud natrefím na nekvalitní zboží, tak je předám prodavači, nebo ho na takové zboží upozorním. Nikdy jsem na to nepotřebovala odznak. Televize Nova udělala humbuk, jako by ta její opatření něco změnila na tom, že jsme smetištěm Evropy pokud jde o potraviny.
Zajímavé je, že naše klasické výrobce zhltli výrobci z bývalé západní Evropy a že kvalita zboží po jejich příchodu citelně poklesla. Jestlipak i toto někdo bude řešit?
Nova blbnutím s "potravinovým inspektorem" přišla pouze s novým nápadem jak celkem levně vyplnit vysílací čas.

Ne, ale leta využívám seznam v mobilu na nákupy. Funguje to ohromně. Myslí si, že něco kontroluju a zapisuji si údaje. Stále mám někoho za zády.

Zlatý

Tak to ani omylem! :-D

A) Nakupuji pouze tam, kde mám jistotu, že vím, co za své peníze dostanu.
B) "Placku" jsem nosila naposledy před pětadvaceti lety. Byli na ní ale Pet shop boys.

Btw - beer vyjádřil naprosto přesně můj názor na takovou blbost:-)

Bronzový

Naposled jsem nosil placku před 23 roky s nápisem OF Dnes se za to stydím. Nikdo mne už na nic nepřesvědčí.

Zlatý

Nesetkal jsem se s tím, ale podívám se, o co se vlastně jedná...
http://tn.nova.cz/…

Stříbrný

Nemám a nikdy mít nebudu,je to jen trapný výmysl Novy.Když se mi v obchodě něco nelíbí,tak si to nekoupím.

Placka je blbost: čtěte kdo za to může. http://www.agris.cz/…

Pokročilý

Mám ale nepoužívám. Kdybych v něm chodila styděla bych se ho nosit, ale kdo ví třeba si ho jednou vezmu.

Diskuze k otázce

anonym

Jak novu nemusím, tohle je od nich dobrý počin.

Pokročilý

dj.david1234

tak - tak alespoň si ty obchodníci (snad) rozmyslí co prodávat a co ne :-)

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 413
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.