Slavinka007

Máte někdo zkušenosti s pěstováním jahod?

Jedná se mě o pěstování v truhlících nebo v květináčích. Jsem začátečník. Zasadila jsem nové sazeničky do truhlíků a překvapilo mě, že se musí na zimu schovávat do tepla. Poradí někdo?

Nejlepší odpověď
Drap

I na zimu jahody z truhlíků a z květináčů vsadím na podzim do půdy a pořádně zaliji, aby přezimovaly. Na jaře je zase mohu vyrýt a dát zpět,

Další odpovědi
elkon

V truhlících nikdy nebude velká sklizeň, protože jahody potřebují dost živin. A truhlíky v zimě promrznou, takže nelze nic v truhlících nechávat přes zimu.

Dochy

Truhlík na okně/balkóně vymrzne zespoda. To se většině rostlin nebude líbit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.