Pokročilý

Máte někdo tzv. syndrom bílého pláště?

Zajímalo by mne, jak s tím bojujete, jak se s tím vypořádáváte.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

já mám respekt ale to z každý kapacity,většinou se znažím nedát to na sobě vidět .
syndrom z někoho z něčeho to né.

Další odpovědi:

Zlatý

Moje doktorka vždycky tvrdila že to mám, několik let jsem se jí snažil vysvětlit že to nemám, že z ní nijak nervozní nejsem, že je mi její osoba úplně u zadku, ale nevěřila. Skončilo to tím že mě jednou vo půl třetí ráno hospitovali v nemocnici s tlakem 250/220, kdy ani nevím jak sem tam vůbec dolez, protože se mi hlava motala vo sto šest, sotva sem polkádal nohu před nohu a po cestě sem se několikrát poblil.

Zlatý

Trošku takový pocit má asi skoro každý. Musíme si uvědomit, že je to čistě psychická záležitost. Doporučuje se navštívit lékaře s doprovodem jiné osoby. Před návštěvou lékaře je dobré provádět dechové cvičení, relaxační cvičení, udělat si procházku na čerstvém vzduchu. Do čekárny si vzít něco ke čtení nebo prohlížení, abychom pozornost odpoutali jiným směrem. Důležité je informovat lékaře o svých pocitech a obavách, nestydět se. Lékař je přece tady proto, aby nám pomohl. :-)

Zdroj: http://www.tensoval.cz/bily-pl ast.php

Pokročilý

Mám a nevím proč,lékaře obdivuji,rozumím si s němi velice dobře a přitom,když jdu na měření EKG a TK,tak se ni tlak pokažde zvedne a dost,ale lékaři to vědí,tak není problém-všude to raději hlásím.Začalo mi to s onemocněním srdce(arytmie),teˇse toho nemohu zbavit-bohužel.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.