Zlatý

Jak poznáte,že "detoxikační kůra" organismu,kterou jste absolvovali,proběhla úspěšně?

Doplňuji:
ad Alesh - omlouvám se,správně je "kúra".Asi jsem se společensky úplně znemožnila,jelikož pravopis zdejších uživatelů je vždy bezchybný!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já mám zkušenost jen s šestitýdenní, čistící, očistnou, bylinnou kúrou,kde je psáno,že správná očista organismu se pozná na konci kúry světlou,až bílou stolicí. Ta bílá stolice mě překvapila,nikdy jsem jí bílou neměla,ale světlou ano.

Další odpovědi:

Zlatý

Co je to detoxikační kůra? :-))
Znám akorát detoxikační kúru. ;-)
Doplňuji:
No, to je pravda, ale ty zas přeci nejsi nějaký pitomec, co neumí česky?! ;-)
Že ty chyby dělám já, to se pak dá pochopit! :-))

Detoxikace je jedním ze základních způsobů prevence zdraví a má být trvalý proces, nikomu neublíží ba naopak tím, že škodlivé látky se v těle soustavně usazují špatnou životosprávou a škodlivými vlivy vnějšího prostředí vytváří balast nebo chcete-li marast jež zatěžuje tělo, potom se cítíme špatně a jsme často nebo bohužel i trvale unaveni. Receptem z přírody k detoxikaci je mj. PhytoChi, jeden z nejlepších přípravků v podobě bylinného extraktu a podle toho co dokáže ( prevence zdraví, léčení zdravotních potíží ) je vlasně levný. Subjektivní poznání detoxikace je pouze tehdy, jestliže se cítíme lépe nebo dokonce dobře, avšak spolehlivé průkazné zjištění je pouze klinickým způsobem, ukazatelem jsou také některé výsledky laboratorního rozboru krve tím, že tzv. krevní obraz se dostal do biochemických limitů. Jesliže budete potřebovat doplňující informace a určitá vysvětlení, tak jsem Vám k dispozici.

Zdroj: www.phyto.cz

Diskuze k otázce

DomcaJe

Ja používám lipovitan s na pročištění jater a zjistila jsem, že po delší době si pak najednou uvědomím, že se cítím tak nějak líp :) pročistí se mi i plet třeba, takže i vzhledově je to poznat.

Zlatý

kapka

S bílou stolicí bych se teda vůbec netrápila :-D, to nemají ani mimina, co pijí jen mateřské mléko... :-D
Ale třeba naši psi mají někdy hodně světlé bobky, až skoro bílé, když snědí moc kostí. To mě tak napadlo. :-)

Zlatý

hanny 2

kapko díky,taky jsem někdy přemýšlela,proč mají psi bílé bobky!A opravdu u mimin jsem se s tím nesetkala - a že mi jich rukama prošlo!/jsem pův.pov.dětská sestra/.

Zlatý

Andělé

Já tenkrát měla strach,že když budu mít bílou stolici,tak už to budu mít za pár...:-D
Bude od Nového roku zase hůř,zvednou se potraviny apod.,tak možná skončím také u kostí a budu mít bílé bobky...:-D

Zlatý

hanny 2

Andělé nebojte,to zvládnem!Nikdy není tak hrozně,aby nemohlo být hůř!

Zlatý

Andělé

Hanny 2,to máte pravdu,přežijeme všechno. Vždy nějak bylo,nějak bude! :-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.