Avatar uživatele
hanny 2

Jak poznáte,že „detoxikační kůra“ organismu,kterou jste absolvovali,pro­běhla úspěšně?

Doplňuji:
ad Alesh – omlouvám se,správně je „kúra“.Asi jsem se společensky úplně znemožnila,jelikož pravopis zdejších uživatelů je vždy bezchybný!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Andělé, hanulka11, Alesh, Johnny1 před 4469 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Já mám zkušenost jen s šestitýdenní,čis­tící,očistnou­,bylinnou kúrou,kde je psáno,že správná očista organismu se pozná na konci kúry světlou,až bílou stolicí. Ta bílá stolice mě překvapila,nikdy jsem jí bílou neměla,ale světlou ano.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Co je to detoxikační kůra? 🙂
Znám akorát detoxikační kúru. 😉
Doplňuji:
No, to je pravda, ale ty zas přeci nejsi nějaký pitomec, co neumí česky?! 😉
Že ty chyby dělám já, to se pak dá pochopit! 🙂

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Johnny1

Detoxikace je jedním ze základních způsobů prevence zdraví a má být trvalý proces, nikomu neublíží ba naopak tím, že škodlivé látky se v těle soustavně usazují špatnou životosprávou a škodlivými vlivy vnějšího prostředí vytváří balast nebo chcete-li marast jež zatěžuje tělo, potom se cítíme špatně a jsme často nebo bohužel i trvale unaveni. Receptem z přírody k detoxikaci je mj. PhytoChi, jeden z nejlepších přípravků v podobě bylinného extraktu a podle toho co dokáže ( prevence zdraví, léčení zdravotních potíží ) je vlasně levný. Subjektivní poznání detoxikace je pouze tehdy, jestliže se cítíme lépe nebo dokonce dobře, avšak spolehlivé průkazné zjištění je pouze klinickým způsobem, ukazatelem jsou také některé výsledky laboratorního rozboru krve tím, že tzv. krevní obraz se dostal do biochemických limitů. Jesliže budete potřebovat doplňující informace a určitá vysvětlení, tak jsem Vám k dispozici.

Zdroj: www.phyto.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
DomcaJe

Ja používám lipovitan s na pročištění jater a zjistila jsem, že po delší době si pak najednou uvědomím, že se cítím tak nějak líp :) pročistí se mi i plet třeba, takže i vzhledově je to poznat.

před 2933 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

S bílou stolicí bych se teda vůbec netrápila 😁, to nemají ani mimina, co pijí jen mateřské mléko… 😁
Ale třeba naši psi mají někdy hodně světlé bobky, až skoro bílé, když snědí moc kostí. To mě tak napadlo. 🙂

před 4469 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

kapko díky,taky jsem někdy přemýšlela,proč mají psi bílé bobky!A opravdu u mimin jsem se s tím nesetkala – a že mi jich rukama prošlo!/jsem pův.pov.dětská sestra/.

před 4469 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Já tenkrát měla strach,že když budu mít bílou stolici,tak už to budu mít za pár…:-D
Bude od Nového roku zase hůř,zvednou se potraviny apod.,tak možná skončím také u kostí a budu mít bílé bobky…:-D

před 4469 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Andělé nebojte,to zvládnem!Nikdy není tak hrozně,aby nemohlo být hůř!

před 4469 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Hanny 2,to máte pravdu,přežijeme všechno. Vždy nějak bylo,nějak bude! 🙂

před 4469 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek