bolak

Máte někdo příbuznýho či známýho kterej bručí?

Za co? Stýkáte se s ním, chodíte za ním na návštěvy? Trvá si stále na svém „nevinnen“? :) Mohli byste mi sehnat nějakej denní rozvrh, chtěl bych vědět jak to v base chodí, chystám se tam totiž jednou na rekreaci.
Doplňuji:
quentos: a za co bručí strejc? vsadil bych se že někoho umlátil skreblem…

Nejlepší odpověď
quentos

Jeden z mých strýců je ve vězení jako doma. Naštěstí jsem ho nikdy neviděl, osobně se tedy neznáme a myslím, že jsem o nic nepřišel.
Doplňuji:
:{D> budeš se divit, ale z mých příbuzných nikdo scrabble nehraje. Hrával kdysi táta, hrával bratranec ale opustilo je nadšení…
O strejcovu kriminalitu se nějak zvlášť nezajímám, ale pokud vím, tak to jsou akorát věčně nějaké krádeže… prostě to, co dělaj politici, ale v malým. A v malým se to tady nesmí :{D>

Další odpovědi
dědapetr

Mám ve vězení kamaráda,ale jako dozorce.

aramah

No, takovou zkušenost nemám ale dej vědět až se vrátíš.:))
I když dřív se říkalo, že každý člověk je jednou nohou v base.
Jo s rozvrhem nemůžu sloužit:))

beer

Nemám, ale podrobnosti denního rozvrhu atd. najdeš na netu.
Doplňuji:
Například zde. Neumíš, )) ?
http://is.muni­.cz/th/61354/prav­f_m/Pravnicka_fa­kulta_Masaryko­va_univerzita_v_Brn1­.pdf

jendahun

Měl jsem.Děda už umřel.Pokud vím od mamky,seděl za Němců(byl jako bratislavský Němec v německé armádě a dostal se prý až do Ruska),pak ho zavřeli Rusové,potom seděl v Leopoldově s Husákem,nakonec byl v Jáchymově v uranových dolech,odkud ho pustili ze zdravotních důvodů.No asi žádný med,nemohl přijít na jméno fašistům,Sovětům ani slovenským komunistům.Seděl asi za všech režimů a moc si to nepochvaloval.Věčný rebel.Krásně v base maloval a kreslil.Když byl doma,vyloženě mne štval,když ráno v šest hodin ladil na předpotopním rádiu nějakou německou stanici a poslouchal zprávy,když do mne hustil němčinu a pravidla správného stolování.Nemohl se smířit s tím,že jsem levák a příbor držím opačně.Jinak v rodině o něm tabu.
Doplňuji:
Vyzkoušet se má všechno.Dalibora naučila nouze housti.Kdo ví,co v nás dříme a projeví se v base? 🙂

quentos

vr, vypadla mi čárka před ale"