Zlatý

Máte někdo příbuznýho či známýho kterej bručí?

Za co? Stýkáte se s ním, chodíte za ním na návštěvy? Trvá si stále na svém "nevinnen"? :) Mohli byste mi sehnat nějakej denní rozvrh, chtěl bych vědět jak to v base chodí, chystám se tam totiž jednou na rekreaci.
Doplňuji:
quentos: a za co bručí strejc? vsadil bych se že někoho umlátil skreblem...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jeden z mých strýců je ve vězení jako doma. Naštěstí jsem ho nikdy neviděl, osobně se tedy neznáme a myslím, že jsem o nic nepřišel.
Doplňuji:
:{D> budeš se divit, ale z mých příbuzných nikdo scrabble nehraje. Hrával kdysi táta, hrával bratranec ale opustilo je nadšení...
O strejcovu kriminalitu se nějak zvlášť nezajímám, ale pokud vím, tak to jsou akorát věčně nějaké krádeže... prostě to, co dělaj politici, ale v malým. A v malým se to tady nesmí :{D>

Další odpovědi:

Zlatý

Mám ve vězení kamaráda,ale jako dozorce.

Zlatý

No, takovou zkušenost nemám ale dej vědět až se vrátíš.:))
I když dřív se říkalo, že každý člověk je jednou nohou v base.
Jo s rozvrhem nemůžu sloužit:))

Zlatý

Nemám, ale podrobnosti denního rozvrhu atd. najdeš na netu.
Doplňuji:
Například zde. Neumíš, )) ?
http://is.muni.cz/…

Bronzový

Měl jsem.Děda už umřel.Pokud vím od mamky,seděl za Němců(byl jako bratislavský Němec v německé armádě a dostal se prý až do Ruska),pak ho zavřeli Rusové,potom seděl v Leopoldově s Husákem,nakonec byl v Jáchymově v uranových dolech,odkud ho pustili ze zdravotních důvodů.No asi žádný med,nemohl přijít na jméno fašistům,Sovětům ani slovenským komunistům.Seděl asi za všech režimů a moc si to nepochvaloval.Věčný rebel.Krásně v base maloval a kreslil.Když byl doma,vyloženě mne štval,když ráno v šest hodin ladil na předpotopním rádiu nějakou německou stanici a poslouchal zprávy,když do mne hustil němčinu a pravidla správného stolování.Nemohl se smířit s tím,že jsem levák a příbor držím opačně.Jinak v rodině o něm tabu.
Doplňuji:
Vyzkoušet se má všechno.Dalibora naučila nouze housti.Kdo ví,co v nás dříme a projeví se v base? :-)

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

vr, vypadla mi čárka před ale"

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.