df

Máte někdo osobní zkušenost s Nelson-Mandelovým efektem?

Údajně se stalo, že v médiích proběhla v 80. letech zpráva, že ve vězení zemřel Nelson Mandela, bojovník proti apartheidu. Bylo zveřejněno i poslední rozloučení. Pak se ale jakoby přeplo do jiné reality, kde Nelson Mandela je živ a stává se prezidentem JAR a umírá až v roce 2013.

https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Mandelův_e­fekt

Odpovědi
aliendrone

S Nelsonem zkušeností mám, ať s jednoduchým nebo s dvojitým. Úpolové sporty mi vždycky šly a bavily mě. Ovšem Mandela (bez ohledu na efekty), to už jde mimo mě. 😉 ☺