lerak14

Máte někde schované fota nebo psaní od první lásky?

Nejlepší odpověď
panenka

Ano mám protože moje první láska byla ted už můj manžel

Další odpovědi
ten který je

Ano mám psaníčka i fotku.Bůh ví kde je jí konec.:-(

Elk

Mám dopis, který jsem dostal na rozloučenou a věřte, nebo ne, otevřel jsem ho po 2O slovy dvaceti letech v dobrém rozmaru za přítomnosti kamery, ale nebylo tam to, jak jsem si to zidealizoval…bylo hezké, ale jinak. Mám i foto, adresu, ale už jsme se neviděli, jenom slyšeli v telefonu. Možná to je na tom nádherné. A moje první písnička byla taky pro ni a o ní. Díky za otázku!

verka

Nemám, on ani já jsme ještě psát neuměli, jemu bylo šest a mně pět. Když se stěhoval stála jsem u plotu a brečela. Dodneška mám ten obraz před očima a je to hodně dávno. Nikdy jsem pak o něm ani neslyšela.

Lucimia

Ano, mám schované všechny možné vzpomínky i ze ZŠ, psala jsem si i deník, takže mám slušnou sbírku 🙂

EE

ano mam a rada na to vzpominam bylo to krasne melo by se to vratit a bylo by to vse jinak