bolak

Máte nějakýho slavnýho jmenovce, kterej se objevuje denně ve zprávách, v médiích?

Čili slyšíte třeba denně svoje příjmení?

Nejlepší odpověď
huxa

Jmenuji se dokonce dle obou jmen po králích.

Další odpovědi
Drap

Každý den ne, ale dost často na jednom televizním kanále.

briketka10

znám jednoho herce ten má
mé zdrobnělé příjmení :D
Doplňuji:
hoďně dabuje takže ho slýchávám téměř denně :)

Fyzik

O mém bratrovi bylo jednu dobu v televizi velice nelichotivě hovořeno, tak jsem to měl o to zajímavější. A nepříjemnější.

arygnoc

vôbec.
som nositeľom takého priezviska (příjmení), že aj na internete mi vyjde iba pár odkazov.
pokiaľ viem, tak v roku 1993 ešte vo vtedajšom československu bolo iba 43 nositeľov môjho priezviska, všetci z rodiny.

suaeda

Před lety byl jeden zaměstnanec v ČST stejného jména.
Jinak zajímavá webová stránka, která každému najde kolik jmenovců a hlavně kde: http://www.kdej­sme.cz/

kavac

Žádného jmenovce nemám v mediích nemám.

annas

Dnes už externí spolupracovnice TV, moderátorka publicistických pořadů. Má jiné křestní jméno.