zjentek

Máte nějaký dar?

Dar od boha.
Nevěřící ať říkají talent při zrození, ať nejsou nějak kráceni.

Arachnis- tak to je dar ..já z fotky nepoznám ani krásu.
Quentosi, nemohl bys mi do diskuze přesmýkat zjentka? Předem díky.

Nejlepší odpověď
talka

Známí se mi diví, že mám dobrou povahu – že mi nic nevadí (ani maligní nádor), za což Bohu děkuji.
Ad briketka10: Mocnejšia než chemoterapia Bylinka na rakovinu, co vám rastie priamo pod nosom\.doc (115 kB) – odkaz! /Pampeliška i její kořeny./

Další odpovědi
Agneta

Mám „hudební nadání“…nebo „nadání na jazyky“ – tak je to myšleno?
Rychle se učím…umím komunikovat se zvířaty (to bude asi moje č.1) – i se zdejšími (pardon, teď se tu v poslední době nějak nevyskytují) :DDD

briketka10

Mám hudební sluch, ale myslím si, že

někdo z jiných uživatelů ho má větší :))

Ad talka
mám jej taky a sousedi mi nadávají do
rakoviny Hi 😁
Jsou to ti nepřizpůsobiví analfabeti a já si
z toho taky nic nedělám, ale nezdravíme
se.

marci1

Život. 🙂

zzzzz

Jasně, Ježíšek mi přinesl nové hodinky:-D To se dá brát jako dar od boha, že jo?

konemy

Dobrá paměť, talent na jazyky a kreslení.

palmal

Když jsem se narodil, měl jsem prý placentu na hlavě a porodník o mě řekl, že budu dítě štěstěny. Štěstí v životě jsem měl hodněkrát, takže to považuju za jakýsi dar.
A jinak hudební sluch a hudební paměť. Ale zůstalo to neuplatněno.

quentos

Učitelka v ZUŠ mi několikrát říkala, že prý mám dar. tzv. „výtvarné zkratky“.
A pak taky prý „působím pozitivně na lidi“ :{D> otázka je, do jaké míry se počítá jako „dar“ schopnost udělat prakticky z čehokoli slovní hříčku či přesmyčku.

Drap

Každý z nás má takový nějaký dar. Jen někteří si ho neuvědomují

arachis

Z fotky poznám charakter. Ale naposledy jsem to dělala „jako cirkusové číslo“ před 15-ti léty.

orwell

S minimálním počtem slov dokážu naštvat maximální počet lidí. Ale takových jedinců znám vlastně víc.

briketka10

zjentku

Vždyť jsem napsala, že někdo z
jiných uživatelů „ho“ má větší
( jako ten hudební sluch) ne :)
Já nejsem až, tak dobrá, například
lepší je zde iceT má lepší paměť i
na filmy a i bolak si víc pamatuje
to je vše co jsem chtěla napsat 😁

zjentek

briketko, nebuď alibistka ..je to jako bys napsala, že „ho“ máš větší a přitom nemáš hudební sluch ;)

Agneta

zjentku kdo ho má teď větší, ty nebo barbakan?:DDD

zjentek

Sluch barbakan
..ale ty máš větší koule.

gecco

Aniž bych měl možnost se kouknout tam či tam – myslím, že Zjentek má větší-ho…
😉

led

Pozdravujem pani Fantáziu :)

Agneta

:DDD

Agneta

gecco, tak tomu říkám boží dar

Dobrou noc dneska všem… vypínám

gecco

Hele – ty dobře víš, že kdo má DAR, nemluví (nepíše) o něm…
___
Copak se děje??

zjentek

nic nic, dobrý

gecco

OK…
Pokud ´něco´, dej vědět…
Budeš-li chtít…

briketka10

S těmi zvířátky to mám stejné, jako Agneta 😁

zjentek

to já taky, dokonce jsem se s Fanynkou naučil „po jejím“, aby se nemusela učit ona po mým.

Agneta

briketko ale to je fakt dar…jdeš v přírodě a u cesty je ptáček…a teď kdo ten dar nemá, zastaví a drze na něj „čumí“ , ten dostane strach a uletí, mě neuletí nikdy – teda v tomhle smyslu – protože to s ním umím – jdu kolem něj – nezpomalím – a to je v pořádku…Nebo když je to koťátko – musíš mu dávat správné – a né nesprávné signály…a to lidi neumí, protože jsou zvířata

zjentek

Tak tohle umím s holubama.

briketka10

Agnetko

Tak podobně to dělám i já třeba
u kačenek i u těch koťátek :))
Do lesa moc nechodím u nás je
zaprasený po vichřicích od té doby
ho nikdo neuklidil :((

zjentek

zzzzz- ale já myslel dar s velkým dé, jistě uznáš, že hodinky v dnešní době…

zzzzz

Zjentku jaké velké „dé“? Píše se velké „Bé“ ve slově Bůh 😁 😁 :-oooo

zjentek

já to mám podle uctívání, úcty. Tak třeba Zeman je pro mě zeman atd. ..všichni s malým bé

gecco

😉