Máte nějaké zkušenosti s antidepresivy bez předpisu?

Odpovědi
zjentek

Cože? To existuje? Jak jako? Jak to funguje? Problém tkví v tom, že nějakej chytrák napřed někomu (komukoliv) musí diagnostikovat depresi. Takže, jak by to bez toho šlo?

Napadají mě různý byliny, ale na to ses asi neptal.

Kepler

Zkušenosti sice nemám, ale žádná antidepresiva bych si už nikdy v životě nelajznul. Sám jsem je kdysi bral, ale to jejich vysazení bylo prostě něco příšerného, i sebevražedné sklony byly…

Eduart

Tak nejsou to přímo antidepresiva ale mam zkušenost s kozlíkem lékařským,výrobce napsat asi nemůžu ale jsou to ty nejsilnější s 500mg účiné látky. A můžu potvrdit že to opravdu funguje na zklidnění při úzkostech a slabších depresích,taky se po tom lépe spí.

mosoj

Volně prodejné léky ( většinou čaje) nejsou pro svoji slabost antidepresiva ale uklidňující prostředky. Moderní antidepresiva, na př. Tritico, v dávkách do 150 mg působí jako uklidňující lék a v dávkách nad 150 mg jako antidepresivum a nejsou návykové!!!