Dejv7

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda se dají sehnat nějaké prášky na zklidnění (proti depresím) i bez návštevy lékaře?

Nejlepší odpověď
Pájo

Poraďte se v kterékoli lékárně s odbobným personálem, tam Vám rádi a ochotně poradí a ještě lépe, než uživatelé zde (nic ve zlém). Jako „skeptik a příznivce chemických léčiv, přírodních léčiv a jejich kombinací, ale nikoliv nakloněn pouhé energii vazeb u homeopatik“) Vám nedoporučím homeopatika a dodám, že Guajacuran není na lékařský předpis a dá se v lékárně zakoupit volně.
Doplňuji:
Podívejte se na následující dokument a neberte svůj problém na lehkou váhu, i když Vás o tom budou možná ostatní přesvědčovat:
http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1095946610-diagnoza/dusevni-onemocneni/69-deprese/

Další odpovědi
Sůwa

Dražé z třezalky tečkované od Dr. Kneippa, čaj z meduňky ( ten je spíš na spaní ). Nenávykový lék, který je ale na předpis je Guajacuran. Napíše ho i praktický lékař.
Mrkni se na www.velka.zlu­tasova.cz, tam jsou různé a někdy velice účinné rady, jak s depresemi a pocity úzkosti bojovat.

Terryle

Pokud nejste skeptik a pesimista, který věří jen „klasické“ chemii, můžete zkusit homeopatika Sédatif PC. Krabička cca za 60 korun ve skoro každé lékárně. Asi to neudělá zázraky, ale na druhou stranu se tím nic nezkazí.
A meduňkovej čaj, to je klasika.

ReHu

Zeptej se v lékárně.

pusinka50

Deprese znamená, že mozek nevytváří serotonin, dopamin ani testosteron, čili tzv. hormony štěstí. Deprese se léčí antidepresivami, která může předepsat jen psychiatr, důležité je najít spíš příčinu depresí. Zklidnit pomáhají kozlíkové kapky či potravinové doplňky tablety s kozlíkem lékařským, prodávají v lékárnách, na noc meduňkový čaj, úzkosti přes den uklidňuje i třezalkový čaj

Raddess

Alkohol

IK

Hlasuji pro B komplex s kyselinou listovou na snížení hladiny Homocysteinu.

„…Při vyšší hladině Homocysteinu tak vznikají migrény, bolesti hlavy, poruchy soustředění, poruchy spánku a změny nálad až po deprese, nebo naopak se rozvíjí agresivita…“

Zdroj: http://www.ka­relerben.cz/ho­mocystein-a-neurologie