Gestas

Máte nějaké přátele mezi hloupými lidmi?

Nejlepší odpověď
led

Hlavne medzi „hlupákmi“.
Kto je vlastne hlúpy a kto múdry? Neviem sa rozhodnúť. Nepozerám na definíciu v slovníku, ale na slovný zvrat, bežne používaný o inom… (málokedy o sebe) Často počujem na ulici, ten je ale hlúpy… ale je to naozaj pravda? alebo je to závisť?

Moji „hlúpi“ priatelia sú v skutočnosti múdri, vedia o sebe, že sú nevedomí a majú sa ešte čo učiť, ale tí múdri, akoby požrali všetku múdrosť sveta a priľahlého Vesmíru a nechcú sa s tým podeliť. „enem pro nás a naše dítky“

Další odpovědi
Drap

Přátelé ne, ale některé takové znám.

Rokio

Ano, mám. Mám jich spousty. Je to hlavně řada přátel z Václaváku a z učňáku. Dále pak David, bývalý informatik.

ivzez

Ne.

Jiří Bohumil

Hloupým lidem se snažím vyhýbat.;-)