briketka10

Mate-li oblíbeného herce,díváte se na film kde má podřadnou roli a ne hlavní?Nebo vypadá jinak jak ho znáte?

Doplňuji:
Jim Carrey kdyby zestárl tak se na něj budu dívat pořád..

Nejlepší odpověď
iceT

Jeden z mých oblíbených herců hraje většinou jen malé,záporné role.Skoro ani nemá žádný text.Ve Spy kids jsem ho snad prvně viděla jako klaďáka taky v menší roli a loni měla premiéru údajně jeho první hlavní role v životě a to je mu přes 60 let.
Takže ano,dívám se na filmy,kde hrají mí oblíbení,i když nemají hlavní roli,nebo vypadají jinak,nevadí mi to.S výjimkou Jima Careyho,ten se blbě ksichtí všude.

Neříkám,že je je špatný,to ne,ale v každém filmu,který jsem s ním viděla,se prostě šklebí stejně.

Další odpovědi
Terryle

Jo.
Mám svýho oblíbence a když je nálada, pustím si i věci, kde je ve vedlejší roli. Samozřejmě ho mám zažitého v jedné „základní“ roli a ty ostatní jsou trošku nezvyk, ale poddá se to. Mnohem větší problém je, když ho vidím nadabovaného s cizím hlasem, to mi rve uši i oči. Ne, filmy s hercema, na který jsem si zvykla v původním znění, jedině s titulkama…