saboo

Máte doporučení na aplikaci pro nahrávání hovorů? (Android)

Ahoj, víme jací jsou lidé… Do telefonu tvrdí něco jiného a pak jsou schopni dojít až k soudu. Potřeboval bych doporučení na aplikaci pro nahrávání hovorů na Android. – Klidně i placenou. Vyzkoušel jsem jich pár, ale vždycky se mi stane, že jsem slyšet jen já a volaný ne.

Potřebuji to jako pojistku. Když dojde na soud, klidně ponesu odpovědnost za to, že jsem neinformoval o nahrávání. Řešil by se totiž daleko větší problém…

Nejlepší odpověď
Malvína

A nemáte to přímo v telefonu? Pokud jsem někoho vytočila, klikla jsem hned v té nabídce po vytočení na funkci nahrávání. Neměla jsem žádnou aplikaci, ta možnost byla přímo tam. A slyšet byly obě strany. Dokud jsem měla Android telefony, ve všech to bylo. Koukněte.

Další odpovědi
aliendrone

Ony se ještě vyrábí telefony bez možností nahrávání hovoru? :o

Každopádně se mýlíš ohledně informovanosti druhé strany. Takový záznam totiž soud téměř jistě neshledá validním a nebude jako důkaz připuštěn. Tudíž jako bys nic neměl. :)

Dochy

Automatic call recorder/Záznam Hovoru (Appliqato)
funguje mi docela dobře. Bacha některé, zejména starší, telefony měli problém s poskytnutím dat z mikrofonu do aplikace. Dá se to nějak obejít že se to aplikace snaží odchytit ze sluchátka, ale nic moc.

AlienDrone: Mýlí se v čem? Nevidím v dotazu žádné tvrzení, které by bylo možno rozporovat.

Mimochodem, např:
https://www.po­radte.cz/spolec­nost/51793-je-legalni-nahravani-hovoru-do-mobilu.html
„Já ti to přeložím z právničtiny do češtiny:
Je to možné, je to legální i bez předchgozího upozornění, a jestli je to použitelné jako případný soudní důkaz, to záleží v konkrétním případě na úvaze soudu.“

zjentek

Mně žádná z volně dostupných ke stažení zdarma z Google Play v mobilu nepracovala!

Aliene ty máš na Androidu od výroby nahrávání s možností oboustranněho nahrávání či nahrávání volaného? A co je to za mobil? Ten pamatuje doby, kdy uhlí zkrmovali brontosauři? Co GDPR? Přece monitoring zrušili, nebo ne? A neřeší se právě v dnešní době, zda se nahrávání do mobilů vrátí či nevrátí? >>> https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1AOHY_csCZ838CZ­838&ei=dF4gXo­mOKoexU46imbgD&q=an­droid+nahr%C3%A1v%C3%­A1n%C3%AD+hovo­ru&oq=android+nah­r%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD+ho­voru&gs_l=psy-ab.12..0j0i8i30l2j­0i333l3.24566­.24962..27772­...0.2..0.102­.187.1j1.....­.0....1..gws-wiz.......0i71j0i8i7i­30.X2CeS_UTHqQ&ved=0a­hUKEwiJmKDKloj­nAhWH2BQKHQ5RBj­cQ4dUDCAs

anonym

Ahoj saboo, asi ještě dlouho takovou aplikaci nenajdeš, nové Androidy totiž plní nařízení EU a nesmí nahrávat při hovoru druhou stranu, protože lidé často neinformovali volaného, že je hovor monitorován (GDPR). I pokud nějakou nainstaluješ, tak Android povolí aplikaci přístup.

Malvína

Zjentku, já mám nynější telefon rok, před ním jsem vlastnila Xiaomi a ta možnost tam byla.

zjentek

No a tvůj nynější to umí? Já četl, že nahrávání bylo možný max. po droida šestku a pak konec, od devídky zmizelo i to prostředí- API, čili stáhnout si „nahrávací appku“ je prakticky od loňska sci-fi. A alien se diví, že nahrávání JEŠTĚ DNES mobil nemá? Tak tomu se zase HODNĚ DIVÍM já, při fší ústě k aliendronovi! Fšak mrkni sama>>> https://doteko­manie.cz/2020/01/­android-zrejme-se-vrati-nahravani-hovoru/

Mc Merkurion

… mám android 8 a nahrávání tam mám …
… divím se též,i straší mobily bez androše to měli (alespoň moje) …

zjentek

Nevěřím, dokaž. Jo, nahrávání mám taky. Tady se ale řeší NAHRÁVÁNÍ HOVORŮ. (;

Mc Merkurion

… při hovoru se mi v nabídce (jako je reprák, druhý hovor, klávesnice atd) automaticky nabídne: „nahrát hovor“ …

zjentek

Nahrávání hovoru byla přeci běžná věc, někde mám stařičký Symbian S60 na nokii a tam můžu nahrávat normálně, dokonce si vyberu, jakou stranu budu nahrávat. Nevím, co je dnes problém…asi fakt to GDPR, jinak to nevidím, ale v Androjdovi 9 a nahoru krom diktafonu a kamery ŽÁDNÝ jiný nahrávání není, to NÁHODOU vím. (;

Mc Merkurion

… no jo, jenže já mám osmičku …

Malvína

Můj to neumí, mám iPhone. Dole jsem psala, že u tohoto telefonu ta funkce není. A myslím ani možná nebyla. Já nevím, jakou verzi jsem měla před rokem, co se týká Androidu, ale až do konce jeho používání jsem tu možnost stále měla.
Xiaomi jsem zakoupila březen 2018, iPhone mám od prosince 2018. Pokud se orientuješ (narozdíl ode mě) v aktualizacích Androidu, jistě budeš vědět, kterou jsem tehdy měla verzi a tato možnost nahrávání byla stále platná. Podotýkám, že aktualizace jsem měla automatické, takže jsem nezůstala trčet na jedné verzi Androidu celých 9 měsíců 🙂

zjentek

Tak pokud NĚKDO víte, jak nahrávat hovory, tak sem s tím! Mně by se ta funkce totiž hodila a taky mám posledního Androida na Huaweii od rýžožroutů. (;

Dochy

Tak mně to funguje spolehlivě. Samsung A7/2017, Android 8.0.0, soukromý tel. Samsung Galaxy Grand Prime,, Android 5.0.2

Mc Merkurion

@Dochy: přečti si pořádně všechny odpovědi, i tu na kterou odkazuješ, dávají za pravdu aleindronovi …

Malvína

aliendrone – U Androidu se mi to zdá také divné. Pokud to není nějaký echt starý model, mělo by to tam být. Ale třeba u IPhone ta možnost není, dokonce není ani žádná 100% spolehlivá a fungující appka.

Mc Merkurion

… nojo, IPhon musí být ve všem výjimečný, jak píše, měli to i už starý telefony přímo v základu, jen to chce hledat …