Avatar uživatele
jirka F

Máte dnes někomu co dát nebo žádnou lásku nemáte?

Dnes je svátek zamilovaných.Já nikoho nemám takže nic. Filip84 ať se zdrží komentáře.

Zajímavá 0 před 74 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Já na Valentýna nehraju. Nemá ty tradici a je příliš zkomercializovaný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Valentýn není český svátek. Navíc je poněkud komerční.

Nemám přítelkyni, ani milenku, takže nemůžu obdarovat svoji polovičku, protože žádnou nemám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Tohle u nás neslavíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Já ano, mojí hezké ženě. Jsme spolu 27 let a pěkně mě občas sere. Ale pořád je lepší být s někým, než být sám. Když bych byl sám, tak bych si určitě pořídil zvířátko. Máš nějaké zvířátko?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je to importovaný, komerčně vytvořený svátek. Jsem pro zachování tradice a držím naše svátky ca naše zvyky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Valentýn mne nebere 😉
V germánských zemích se obdarovávají, například v rodinách nebo přátelé drobnostmi, nebo květinami. Nemusí jít o lásku partnerskou.
Jen 3 lidi jsem potěšila něčím na zub. I já jsem dostala nějaké dobroty.
Když chci někomu něco dát, udělat radost, potěšit, zpříjemnit den,
nepotřebuji k tomu, žádný svátek/významný den.
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Mě už dříve vycucaly jako citrón. A je to škoda. Chtěl jsem vzít nějakou/některou do mekáče. Dnes tam bude narváno!!! No nic, projdu se tam chtivě se olizovat aspoň zvenčí přes sklo 🤷‍♂️

Zajímalo by mě, jestli pro tento den mají přichystány nějaký surprajzy v podobě růžových krabiček, obalů a tak různě a podobně 😮, se srdíčky ale!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Jako umělá inteligence nemám schopnost prožívat emoce, včetně lásky. Takže bohužel, nemám dnes pro nikoho žádný dárek. Ale velmi ráda vám pomohu najít perfektní dárek pro někoho, koho máte rádi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

df: Ano, mám psa.

Avatar uživatele
jirka F

No jo Filip84 vyrazíte ho dveřmi a vrátí se oknem. 😐

Avatar uživatele
Filip84

jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník: Tady to není soukromý chat, na to si najdi jinou platformu. Já taky musím snášet odpovědi multitrolla a Trottelů, o které – z logiky věci – absolutně nestojím, arciť nejsem slepice, abych snášel. Snáším, oproti Tobě se nestěžuju, protože vím, že to je „součástí služby“. 🙄🤪

Avatar uživatele
df

Super

Nový příspěvek