Zlatý

Manželství s učitelkou

Občas mám pocit, jakoby některým z nás na těchto stránkách chyběl smysl pro humor. Proto si Vás s dovolením vyzkouším. Údajně nejsložitější, pokud jde o sex, to mají manželé učitelek. Po milování prý téměř vždy doma vyslechnou poznámku: špatně a znovu!!
Jak to asi funguje, když jsou kantoři oba manželé. Co myslíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To bych snad radši ani nedomýšlela,že by to dělali pořád???? No možná taky záleží na tom, jakou atestaci který z manželů má??,

Další odpovědi:

Zlatý

:)Naprosto s vámi Dudu souhlasím že zde chybí humor ale že by to měli manželé učitelek nejsložitější to bych neřekla.Mám v rodině tetu která učila na škole 30 let a u nich je teda vždy veselo aj si dokážou se strýcem navzájem si ze sebe udělat srandu.

Osobně si myslím že to spíše záleží na osobě zda má ráda humor srandu si vždy udělá pokud ho ráda nemá bude vždy vážná.

Pokročilý

...ehm... no,... já jsem měl vztah s učitelkou a rozhodně si ani jedna strana v dané situaci nestěžovala... ... ehm ... :-)

Zlatý

Abych pravdu řekl, nemám učitele v lásce, ale pro tohle bych si klidně učitelku vzal a klidně bych byl "po škole" a stokrát "opisoval". Tazatel Dudu ví co mám na mysli, že?
Ale jinak sleduji, že někteří tu otázku nějak nepochopili.

Bronzový

Tak něco na tom asi bude. Mám skvělou tchýni i tchána, se kterýma se můžu bavit o čemkoliv. A jelikož je tchýňka přes 20 let učitelka na střední (mě učila taky :)), tak občas, když se v létě "pinknem" tak tchánek má takový všelijaký narážky, když se bavíme o sexu, typu: že se zase nazavděčil, že bylo něco špatně... tchýňka se jen usmívá. Jsou oba skvělí, takže všechno co řeknou o sobě, berou s humorem :)

Zlatý

je to jednoduché.
Zasadne školská rada, vypracuje osnovy a ďalej sa postupuje podľa nich. Potom sa výkon oznámkuje a zapíše do triednej knihy.

Bronzový

Učitel je povolání, učitelka diagnóza...

tento server taky neslouží jako humorný.. ale aby se lidi dozvěděli co nevědí.. smysl pro humor mám, ale mám na normální otázku, kdy člověk opravdu netuší odpovědět vtipně a dělat si z něj prděl, že to neví?? napíšu přesně jasně stručně co a jak a je to..

Soudružka učitelka:...říkám špatně a znovu!!
Soudruh učitel: já jsem to souško učitelko dělal 100x!
Souška učitelka: soudruhu, upozorňuji tě, že celou dobu něco děláš pod lavicí a nesoustředíš se. Dej to sem!
Soudruh učitel: a když to teď udělám dobře, mohu si to nechat?

Zlatý

pro P858 - myslím, že je zde prostor nejen pro odpovědi, ale i pro názory. A co se týče humoru, pokud je vtipný, neuráží a není ho přespříliš, proč ne. V dnešní době je dobrého humoru pomálu. Lidi už spíše pouze urážejí a myslí si, že jsou vtipní, jsou vystresovaní z práce atd.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.