Pokročilý

manžel vyhrožuje

už sem psala že sem podala žádost o rozvod,kvůli facce,která nebyla první a hádkám,ale manžel mi vyhrožuje-přes email že si něco udělá když se s nim rozvedu,třeba že když na to pořád myslí že pojede rychle z práce autem...rozvést se chci,nenechám se vidírat-už sem mu dala 2 šance-vždy měsíc byl klid a pak se vše vrátilo do starých kolejí...měla sem chut přeposlat výhrůžky tchýni,ale to by asi nepomohlo?mám to říct i u soudu-u rozvodu?ten máme ale až za 3 týdny,co s tím?má někdo podobnou zkušenost?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já bych to u soudu - rozvodu řekla. Proč ne, když to je důvod a pravda.

Další odpovědi:

Zlatý

Pryc od nej,a to co nejrychleji.Ty emaily si urcite shovejte a v pripade potreby pouzijte pri řízení

Stříbrný

Policie ,soud, azylová místa.Přeji Vám klid ,naše úřady jsou liknavé.Nemusím uvádět příklady,že!?

Zdroj: život

Bronzový

Hlavně si dejte pozor, aby neublížil vám. Očividně má dojem, že jste jeho majetek. Takže na jeho e-maily nereagujte. Navíc, je svéprávný a dospělý. Když se pokusí o sebevraždu, tak je to jeho rozhodnutí a pokud se mu to nepovede, tak zkončí v blázinci. To je jasné. Jinak už bych mu neodpouštěla. Očividně jenom vydírá. Já bych mu na vašem místě řekla, že je mi to jedno. Ať to udělá. Jednou jsem chodila s podobným hejskem a tohle chování se mi vyplatilo. Dal s tím pokoj. Ale pak málem ublížil mě. Takže na to pozor. Podle mě jenom kecá, nic víc. A pokud ne, tak váš problém to není.

jdi na policii a udej ho!!!udělas dobre ver nam!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.