lenina270

manžel vyhrožuje

už sem psala že sem podala žádost o rozvod,kvůli facce,která nebyla první a hádkám,ale manžel mi vyhrožuje-přes email že si něco udělá když se s nim rozvedu,třeba že když na to pořád myslí že pojede rychle z práce autem…rozvést se chci,nenechám se vidírat-už sem mu dala 2 šance-vždy měsíc byl klid a pak se vše vrátilo do starých kolejí…měla sem chut přeposlat výhrůžky tchýni,ale to by asi nepomohlo?mám to říct i u soudu-u rozvodu?ten máme ale až za 3 týdny,co s tím?má někdo podobnou zkušenost?

Nejlepší odpověď
ReHu

Já bych to u soudu – rozvodu řekla. Proč ne, když to je důvod a pravda.

Další odpovědi
mojitek

Pryc od nej,a to co nejrychleji.Ty emaily si urcite shovejte a v pripade potreby pouzijte pri řízení

Michal

Policie ,soud, azylová místa.Přeji Vám klid ,naše úřady jsou liknavé.Nemusím uvádět příklady,že!?

Zdroj: život

afro.minerva

Hlavně si dejte pozor, aby neublížil vám. Očividně má dojem, že jste jeho majetek. Takže na jeho e-maily nereagujte. Navíc, je svéprávný a dospělý. Když se pokusí o sebevraždu, tak je to jeho rozhodnutí a pokud se mu to nepovede, tak zkončí v blázinci. To je jasné. Jinak už bych mu neodpouštěla. Očividně jenom vydírá. Já bych mu na vašem místě řekla, že je mi to jedno. Ať to udělá. Jednou jsem chodila s podobným hejskem a tohle chování se mi vyplatilo. Dal s tím pokoj. Ale pak málem ublížil mě. Takže na to pozor. Podle mě jenom kecá, nic víc. A pokud ne, tak váš problém to není.

Anonymky

jdi na policii a udej ho!!!udělas dobre ver nam!