michaela17

Máme doma ducha?

Tak že, přišla jsem domů a na sporáku leželo moje tričko, druhý den jsem přišla domů a přede dveřmi leželi 3 odpadky které by mohli naštvat mého spolubydlícího, třetí den jsem našla na koši svoje použité kalhotky. Všechno působilo jako naschvály od mého spolubydlícího akorát že když se tohle dělo absolutne nebyl v ten den schopny tohle udelat protoze byl uplne mimo domov nevim mam strach nedělo se Vám něco podobného či snad stejného?

Odpovědi
yuko

Kocka nebo pes a nebo Tvoje bujna fantazie…

redy

Ne, určitě to má racionální vysvětlení 🙂

yuko

Opravuji bujnou fantazii. Ten Tvuj spolubydlici dal nekomu klice 🙂 Proc te chce spolubydlici nebo jeho kamos strasit? Nebo Te nechce nebo nechteji jako spolubydlici.

Seznam.cz

To je opravdu blbá sranda. Ještě se baví čtením té otázky.