Mám zvýšený kreatinin 191, a byl 204.Předtím dlouho se držel kolem 124.Nic jiného zvýšené nemám.Jak ho snížit?

Odpovědi
hanulka11

zřejmě to souvisí s onemocněním ledvin měl by vám poradit lékař jakou dietu držet .

Valky

Tuto hodnotu máte stanovenou z jednoho vzorku moči, nebo z 24hodinového „odběru“ moči?
Pokud na to nereferovala lékařka, tak je to zvláštní, jelikož hodnota kreatininu je konstantní pouze s malou odchylkou.. Pokud máte takto porušenou homeostázy, určitě je něco v nepořádku…
Pokud Vás u toho bolí i klouby, může se jednat o rozpad kosterních látek… Jinak ledviny a již zmíněná homeostáze a poškození její funkce…