Mam zanet....nejake kvasiny v pochve..muzu mit sex??lecim to ,ale nevim jestli muzu nebo ne..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Benyta už odpověděla i za mě,,,,ještě jednou se omlouvám za kecy v diskuzi,ale tohle vypadá fakt nevěrohodně...ale dobře beru to...každopádně pokud nechcete mít mykozu do konce života a váš parner taky ,tak to proboha chvíli vydržte...než se vyléčíte

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud máte zánět v pochvě v žádném případě vám sex s partnerem nedoporučuji.Okamžitě navštivte vašého gynekologa který vás vyšetří popřípadě vám napíše na zavádění nějaké čípky aby vám záněk z pochvy zmizel.Po tuto dobu co si budete čípky zavádět nesmíte mít sex měl by vám to říct i váš gynekolog při vyšetření.

Bronzový

Píšete,že to léčíte,tak už jste u lékaře byla,a on vám neřekl,že nemůžete mít sex,protože by ho ani nenapadlo,že vás by to napadlo...
Tak jestli tu mykozu chcete mít co nejdéle,klidně sexujte,pak si můžete s partnerm navzájem porovnávat,jak vám dupou králici,pardon,kvasinky!

Na sex se při léčbě vyprdni,nebo se toho nezbavíš,většinou je to od nevěrného partnera,tak pak je dobrý vzprdnout se i na něj.

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Pro jistotu raději né. Chce to od partnerů větší hygienu. jinak po vyléčení tě partner může nakazit znova

Zlatý

panenka

Nic se ANDY neděje pokud zde budeme vědět tak ti odpovíme a poradíme.

andys10

u lekare jsem byla dal mi leky a nejakou mast...ale nerekla jestli muzu mit sex nebo ne....proto se ptam...

Zlatý

kropitko

????Je to zase nějaký vtip,co???

andys10

proc vtip??

Zlatý

kropitko

protože jich je tu poslední dobou nějak moc,pokud jste si nedělala legraci,tak se omlouvám a ráda odpovím.

Bronzový

BENYTA

Jak se to má poznat,když se nejdříve nepřihlásí,pak se nemůže divit,že odpovědi zlehčujeme,vypadalo to vážně na nevážný dotaz,ale klidně se přece můžete přihlásit k avataru,vždyt jste nikoho nezabila,jen jste poněkud nepříjemně onemocněla...
Já jsem momentálně samá zlomenina a dělám si tady z toho srandu...co taky jiného...Kosti se hojí i humorem...

Bronzový

BENYTA

Tak a ted jsem si sama naběhla...myšleno,že si dělám srandu ze svých zlomenin,ne ze serveru...

Zlatý

kropitko

Já jsem to vůbec nemyslela špatně,ale znáte to Benyto,touhle dobou to někdy bývá provokace....vtip,nevím,jak to nejlépe nazvat. A na rovinu,zarážímě,pokud se slečna,pani už léčí u lékaře,že jí nepodal tuto informaci...

Bronzový

BENYTA

Tak to jsem právě myslela tím,že jí to neřekl prot,že by ho nenapadlo,že jí by to napadlo /sex/.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.