jivaj

Mám Windows 10 a potřebuji Windows 7. Jdou nějakým způsobem nainstalovat?

Odpovědi
anonym

Já bych nebyl srab a nainstaloval si starý Windows XP, ovšem XP nejdou už nainstalovat na novém počítači. Jinak staré hry je možné ve Windows 10 spouštět v režimu Windows 7.

Kankys

Zde je koupíte https://www.go­ogle.cz/search?q=win­dows+7&newwin­dow=1&client=o­pera&hs=DOL&sou­rce=univ&tbm=shop­&tbo=u&sa=X&ved=0a­hUKEwjgpf6itc_LAh­WCIpoKHVGeDLIQ­sxgIHA&biw=1600&­bih=762 pak stačí postupovat podle návodu.

jivaj

Jenže já potřebuji win10 a nebo win8. Slyšel jsem, že jdou nainstalovat virtualně, ale nevím jak.

cochee

Tak proč v otázce píšeš, že potřebuješ Win 7?