slevin

Mám nainstalovat Windows 10?

vyskočilo mi okno instalace win 10 zdarma.mam intalovat?co soubory a obrazky,dokumen­ty?smazou se mi?mam win 7.nekdo radí,ze je lepsi zustat u 7micky,ze se za 10ku bude casem platit.je to pravda?

Nejlepší odpověď
iceT

Mi se jaksi naistaloval sám od sebe, soubory a dokumenty- vše zůstalo na svém místě. Zatím s tím nemám problém.

Další odpovědi
mosoj

Pokud provádeš abgrade, zůstane tam vše.

orwell

Záleží na tobě, jak dalece tomu důvěřuješ. Já jsem si dával neskutečný pozor, abych nechtěně nevyjádřil souhlas s neustále se vtírající nabídkou, ale stejně se mi tam snažil násilně a velice neurvale vecpat. Bránil jsem se zuby, nehty, leč marně. Nakonec jsem si pozval na pomoc odborníka a ten mi zatím mé W7 ubránil a zlého ducha vystrnadil – asi jen dočasně.
Pokud Amík něco takhle tvrdě vnucuje a ještě k tomu zadarmo, o něčem to vypovídá. Oni nás k tomu stejně časem donutí, ale nehodlám jim to usnadňovat. Budu se bránit, dokud to bude možné. Přemýšlím i o změně OS.

jirka F

Ne nesmažou se ti vše by mělo proběhnout hladce.

anonym

vše OK. jen pár dní nefungovaly všechny aplikace na 100%

ten který je

Nainstaloval se mi sám.Bránil jsem se tomu,ale už je to tak.O žádné soubory jsem nepřišel.Zda odesílá někam veškerá data o uživatelích nevím.Dnes se stejně ví o každém vše.Nějací konfidenti jsou snad už anachronismem.

hippeace

všechny dokumenty by měli opakuji – by měli – zůstat zachované, a ohledně peněz, když stihnete upgrade do doby kdy je zdarma (hledat to nebudu ale je to bud koncem nebo začátkem prázdnin) tak je zdarma na stále, pokud upgradnete později musíte si za to zaplatit
nejlepší je si 10ty okoukat u někoho nejlépe i osahat, pokud vám nebudou vyhovovat tak do nich prostě nepůjdete

kelley

To my nevíme. Pokud to někdo radí, měl by taky říct proč to radí. Mně třeba Windows 10 nevyhovovaly, protože mi na tom nejely moje (nepříliš levné) programy na zpracování hudby tak, jak bych si představoval. Tak jsem se zase vrátil k Win 7. Automatické instalace se zbavíte: „Windows Update“ – „Nainstalované aktualizace“ a odinstalovat aktualizaci KB3035583. Při dalším update je potřeba tuto instalaci nezaškrtávat a nastavit jako skrytou. A pak také v „Plánovači úloh“ nastavit v Microsoft-Windows-Setup-gwx všechno na „zakázat“. Pak už by to nemělo otravovat…