Mam to dnes slavny den a 27.leden i kdyz v jinych letech je dost pestry.

Eva Romanova,pamatka holocaustu a jine.
Doplňuji:
Jsem rada mezi tak skvelymi lidmi,jako jste vsichni co jste mi poprali.Miros­lave,opravdu jsem byla v prekvapena,ze jste si na mne vzpomel.Zjistila jsem to pozdeji.Mam od Vas moc peknych prani,a ja Vam na oplatku posilam-at dari se nam vsem.Dekuji.

Nejlepší odpověď
anonym

A?

Už jsem pochopil-všechno nejlepší!!

Další odpovědi
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mozne-aby-byl-clovek-po-ranu-prekvapeny-nebo-je-to-jen-tak-dela-vite-ze-illines-ma-dnes-narozeniny

vagra

Přijměte i moji gratulaci k narozeninám.

BEAES

Ať se Vám oslava vydaří- všechno nejlepší!

anonym

Eva Romanová byla krasobruslařka,ale tento den jistě slaví narozeniny mnoho lidí že by i vy?

annas

Ilines, ještě jednou. Všechno nejlepší.

panenka

hrozně moc vám ILIINES z celého svého srdce gratuluji k vaším narozeninám přeji vám hodně štěstíčka,lásky hlavně zdravíčka 🙂

hanulka11

Tak ať je krásný dnešní den.

anonym

Já bych si dovolila přidat se k zástupu gratulantů a popřála Vám krásný život plný štěstí,lásky a zdraví-bez kterého by nebylo nic!

BENYTA

K Vašemu slavnému dni vše jen to nejkrásnější…
🙂…dnes má narozeniny i moje dcera…:-)

anonym

přidávám se z gratulací,přejí hodně štěstíčka,hlavně zdravíčka,pohody a lásky,pěknou oslavu

anonym

Dekuji buraku.