Miroslavst

Je možné, aby byl člověk po ránu překvapený? Nebo je to jen tak dělá? Víte, že Illines má dnes narozeniny?

Illines, všechno nejlepší k dnešním narozeninám.
http://i37.ti­nypic.com/iem51z­.jpg

Nejlepší odpověď
Terryle

Ili, připojuju se a taky přeju všecko nej! A ať se narozeninovej den povede :o)

Další odpovědi
Radak

Koukám, že před Mírou se tady nic neutají.
Ilines, všechno nejlepší, ať se Ti splní vše, co si přeješ a i to, o čem by se Ti ani nezdálo.

Mili @

Jéééééé !!!!
Krásnej dort, i když ne pro mě!!!! 🙂
Gratuluji Illines !!!!
Kolikátý narozky to jsou????
Doplňuji:
Jak se dá nastavit, kdy má kdo narozeniny a takové podobné záležitosti do kategorií otázek??? Určitě to někdo ví, třeba právě Míra…

iceT

Jsem PŘEKVAPENÁ,protože nevím,že další uživatelka má narozeniny.Nechcete sem někdo hodit kalendář kdo a kdy?:-)

Přeju Vám Illines všecičko nej,nej,nej,l­ásku,zdraví,štěs­tí.

aramah

Hodně štěstí k narozkám přeji......

kropitko

Ilono, také Vám přeji vše nej,nej, hlavně hodně zdraví, to ostatní přijde samo.

annas

Ilines, moc blahopřeji. Všechno nejlepší.

hanulka11

Také přeji vše krásné,zdraví,štěs­tí ......a krásný narozeninový den

Zdroj: http://img.na­dapenny.com/t20/110­27/nadap003355262­940230.jpg

panenka

Taky vám ILIINES hroně moc gratuluji k vaším narozeninám přeji vám hodně štěstíčka,lásky hlavně zdravíčka 🙂

ReHu

Většinou nemám být po ránu z čeho překvapená 🙂.
A vím, že má Illy narozeniny. Jenže jsem dorazila až teď a ty jsi proklatě rychlý 🙂.
Takže jí i já přeji jen vše nej, nej, nej. Ať se jí vše daří a splní i ty nejtajnější přání 🙂.

http://www.kve­tinydnes.cz/i­magePopUp.php?i­mage=/imgs/pro­ducts/_nbsp_/11­56328_main_lar­ge.jpg&descrip­tion=Kv%C4%9Bt­iny+m%C3%A9+n­ejdra%C5%BE%C5­%A1%C3%AD

anonym

Je dobre byt mezi tak skvelymi lidmi,jako jste Vy vsichni co mi poprali a ja Vam dekuji moooc.