Mám sat. přijímač TOPFIELD TF600CR a ať dělám co dělám, nejdou mi naladit slováci. Mám tam Astra3A/1E a oni jsou Astra3B

Nemůžu naladit Astru 3B a hinak to neumím, a navíc jsem zkoušel i rady, které jsem si tady přečetl a nic jsem nenaladil.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Jsou v zásadě dva způsoby naladění a to automatické a nebo ruční přiladění.Při automatu by si měl přístroj poradit sám a idetifikovat každou družici kterou najde.Při ručním je potřeba v menu vepsat Astra 3B do řádku pro název družice a dále kmitočet:11836/polarizace:H /FEC:5/6 a symbolová rychlost:27500 a dát hledat.Nalezený transpordér se slov.programy by se měl přiladit na konec seznamu.
Chce to pořádně ale opravdu pořádně prostudovat návod.Ale jak sem slyšel tak Topfieldy jsou špičkové a přívětivé k obsluze, tak že by to mělo makat.

Další odpovědi:

Zlatý

http://www.cslink.cz/…

v odkazu najeďte až dolů tam jsou všechny parametry
automaticky naladit programy nelze, dejte na přijímači menu - obslužný program - ukázka a tam by jste měl mít návod jak naladit ručně..

Bronzový

Já ho mám taky a vše mi funguje. Zmáčkni menu, vyber automatické ladění a použij. Nové kanály jsou na konci seznamu, tak si vyber a přidej do oblíbených.

Diskuze k otázce

jerkam

Všem děkuji, ale ani jedna odpověď mi nebyla platná. Bylo mi napsáno, abych vepsal ručně Astra3B, jenže jak to tam vepsat, když mám pouze číselný ovládač.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.