Pokročilý

Mám říct kamarádce,že ji smrdí z pusy?

Ahojte,mojí kamarádce hrozně smrdí z pusy,po ránu bych to pochopila,ale že i odpoledne,je to dost nepříjemné když se mnou mluví.Mám jí to říkat a pokud ano tak jak?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud je to Tvoje opravdu dobrá kamarádka, tak jí nějak "decentně" na to upozorni a vysvětli jí, že to nemusí jen znamenat, že si nečistí zuby. Mohl by to být problém nejen ze zuby, ale i ďásněmi, mandlemi apod. :-)
http://zena-in.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

mám kámošku a také jsem jí to řekla na rovinu
málo jí a tím to je, nemá kvůli tomu v pořádku
žaludek dočetli jsme se na netu, že jí pomůže
kloktání vyvařeného černého čaje, pomohlo to,
ale může jít i o jinou příčinu zubní kámen či kaz..
Doplňuji:
http://zapach-z-ust.cz/

Pokročilý

Normálně, nehledal bych v tom nějakou psychologii - Maruško, je Ti cítit z pusy. Je víc takových lidí, jen jim to nikdo neřekne a proto máme kamarády, ne ?

Stříbrný

Tvá kamarádka zřejmě trpí "refluxem" (jestli si i ráno čistí zuby, anebo jestli nejí každý den česnek). Laicky řečeno, špatně jí uzavírá "klapka" mezi žaludkem a jícnem a natrávené šťávy z jídla se jí vrací do jícnu a pak dochází k pachu z úst. Je potřeba brát každý den lék Helicid před jídlem, nic se na něj v lékárně nedoplácí. Jsi její kamarádka, řekni jí to, že jí je cítit nepříjemně z úst. Neotálej s tím. Nasměruj jí k obvodnímu lékaři, který jí lék předepíše. Vždyť ani případnému klukovi, se kterým by se líbala, by to nebylo příjemné.

Pokročilý

Kdybych byla na místě tvé kamarádky, nechtěla bych to slyšet nějakým náznakem, ale na rovinu. Starostlivým tonem jí řekni, že jí jde trochu cítit z pusy, tj. dej najevo že jí chceš pomoct.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.