Bronzový

Mám problém, vypšela mi platnost AVG, před tím jsem instalovala ten na rok 2011, a po 30 dnech mi to vypršelo.........

.......ale před instalací jsem četla, že když si licenci nebudu chtít koupit, tak se mi to vrátí do původního nastavení, jak je možné že se tak nestalo??? Můžete mi poradit, jak to mám udělat??? Díky
Doplňuji:
Zkoušela jsem to před tím odinstalovat, ale nešlo to, nebo jsem to nedělala správně, a nikde není žádné tlačítko, kde bych se měla vrátit zpět.. (Více v diskusi)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud jsi zkoušela zdarma plnou verzi, někde by tam měl být odkaz "přejít na free verzi" nebo tak nějak. Není? Pokud je, klik na to !

Další odpovědi:

Zlatý

Zkusila jste to odinstalovat a znova nainstalovat? (A bavime se o tom, ze jste z free verze presla na placenou a ted chcete prejit zpet s tim, ze placena uz nefunguje?)

Bronzový

Z vlastních zkušeností doporučuji Avast 6 Free - je v češtině (se zaměřením virových hrozeb pro ČR); po instalaci a spuštění stačí zadat jméno a email a automaticky získáš bezplatnou roční licenci pro domácí používání. Předtím samozřejmě je však doporučeno odinstalovat původní antivirový software.

Zdroj: www.stahuj.centrum.cz/utility_ a_ostatni/antiviry/kompletni/a vast/

Diskuze k otázce

Zlatý

chudst

Tento Pocitac - Pridat nebo odebrat programy

A odinstalovat AVG.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.