Mám problém s paměťovou kartou Micro SD.

Mám problém s paměťovou kartou Micro SD. Používal jsem ji v telefonu Nokia 5310 Expres music a neměl jsem žádný problém. Nyní jsem si koupil Iphone 3G a když jsme do Iphonu vložil tu paměťovku ani se mi nenačetla (neukázala, ani nic podobného). Měli ste již podobný problém nebo máte s tímto nějaké zkušenosti? Předem díky za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
led

Bola asi naformátovaná v Nokii a Iphone má iný operačný systém, aj trocha ináč formátuje.
Mne sa podobné stalo pri Linuxe a Windows potom nič nenašiel.

Další odpovědi
RomanP

skus kartu naformátovat , je možné že na ní je něco co iPhone nepodporuje