fandosaurus

Nefunguje Micro SD karta

Dobrýden, mám operační systém Android 4.0 a v nastavení jsem se rozhodl že smažu sd kartu tak sem j smazal a ted nefunguje, konkrétně tak že tam nejde nic nahrát ani skopírovat děkuji za pomoc
Doplňuji:
Jak a v čem do pc jí nedám pošli prosím odkaz na nějaký návod

Nejlepší odpověď
badisko

tak ji naformatuj …:D
Doplňuji:
vetsinou to staci v mobilu mas chytrej telefon takze to pujde …jinak se da u nekterych mobulu naformatovat tak …ze vypnes mobilni telefon z pripojis ho k PC pomoci kabelu ..po pripojeni otevres >Tento Pocitac < tam se ti ta karta zobrazi pravym tlacitkem mysi na ni kliknes a das formatovat …(pokud je telefon zaply …tak karta nepujde naformatovat Vyuziva ji system ) dej vedet jakej mas mobil…:D

Další odpovědi
Bedy

V mobilu se paměťovka neukazuje? Opravdu tam nejde naformátovat? V tom případě bude potřeba koupit microSD adaptér, který má velikost SD karty – a tuto SD kartu lze vložit do počítače nebo do USB externí čtečky paměťových karet a tam spsutit formát.

Nebo ji můžete naformátovat v jiném mobilu.

jáára

Vstup do recovery a zformátuj ji v něm

badisko

co mas presne za telefon?..

badisko

co mas presne za telefon?..