lucy-lu28

mám problém s čichem cítím vše intenzivně(né pořád) a abych se toho zbavyla musím začít plakat

neumím to přesně popsat ale je to šílený stav který když mě postihne tak musím začít plakat jinak se toho neumím zbavit! je to jak mít hlavu v kýblu plným parfému!

Nejlepší odpověď
anonym

Byla jste s tímto problémem u specialisty? Takhle intenzivní vnímání pachů a vůní může naznačovat řadu onemocnění. Není určitě dobré hledat laické prostředky, jak se symptomu zbavit. Nejúčinnější bude zajít na ORL a požádat o vyšetření. Pokud nezjistí nic lékař na tomto oddělení, je možné, že může jít o nervovou poruchu, nebo alergii apod. V každém případě řešte obtěžující projevy s lékařem.