Teees

Mam obsah začít historii nebo rozdělením druhů?

Začínam obsah o houbách a netuším zda dát první historii hub nebo rozdělení hub.

Nejlepší odpověď
annas

Těžko se na otázku odpovídá, protože není zcela jasné téma práce. O houbách se dá psát z různých pohledů.

Spíš bych začala historii, uvedla, kdo se o houbách první zmínil, jak je rozdělil. Třeba na jedlé a na nejedlé atd. Pak uvedla jednotlivé druhy. a charakterizova­la je.

Historie je zřejmě stručnější než vlastní popis druhů hub, takže bych to brala jako úvod..