Mám nastoupit trest?

21.7.2010 jsem byl soudem odsouzen k odnětí svobody v trvání 82 dní,za nevykonání 164h prospěšných prací,které mi byly přeměněny.2.listopadu jsem měl nastoupit,ale jelikož jsem si zažádal o odklad,ve kterém mi soud vyhověl jsem trest nenastoupil a přišlo mi jen oznámení,že v odkladu je mi vyhověno na šest měsíců od odsouzení.Tak otázka zní,kdy mám nastoupit a jestli mi musí přijít nový nastupní termín,protože zatím mi nic nepřišlo,děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Vúvodu jsem spletl datum,omluva v roce 2009*

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

předvolání k nástupu trestu určitě včas příjde.

Další odpovědi:

Zlatý

Předpokládám, že v úvodu otázky jste udělal chybičku v datumu, kde má být r. 2009 :-)

Váš odložený nástup výkonu trestu je 21.1.2010, což vyplývá z usnesení o tom "odkladu" . Žádný jiný ´papír´ už teď nedostanete.

Tedy dostane, ale to už bude oznámení o podezření ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí, kterého se dopustíte, když bez vážné omluvy nenastoupíte výkon trestu.

Doporučuji (což ale jistě víte), abyste si už teď připravil žádost o podmínečné propuštění, kterou podejte ihned po ´půlce´ odpykaného trestu těch 82 dní...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.