roman66

CO SEBOU PŘI NASTUPU DO VĚZENÍ

DOBRY DEN.MAM NASTOUPIT DO VEZENI A ZAJIMALO BY MNE CO SI MAM VZIT SEBOU ,JESTE JSEM NIKDY VE VEZENI NEBYL

Nejlepší odpověď
kavon

Hlavně si vem fodně kouření a kafe to je jedno co si vezmeš stejně Ti vše ostatní muklové seberou a hlavně si neber žádny zlato stříbro cigáni potom jdou jak slepice po soplu ani raději značkovou kosmetiku říkam hlavně kouření tabáky a to kafe za to si tam vše koupiš i jidlo v kuchyni přeji ti příjemny bobyt a aby ti to uteklo a drž se!

Další odpovědi
vecernice

Určitě to budou hygienické potřeby a psací potřeby,aby jste si mohl o něco napsat.Dávejte pozor na některé spreje atd.ve skleněných tlakových nádobách,ale to se týče myslím vazby.Dále opatrně se spodním prádlem a vůbec prádlem,protože třeba taky ve vazbě to musí pravidelně rodina apod.měnit.Proč vám to nikdo neřekne,nebo nenapíše to je dost podstatný.Třeba napíše někdo zkušenější.

1049an

Až dostaneš od soudu tzv. výzvu k nástupu trestu, bude tam i poučení co a jak.

sam

Tak každopádně hygienu, ale rozhodně ne ve skle a v tlakových nádobách potom psací potřeby a dopisní papíry, časopisy kuřácké potřeby pokud kouříte s civilní věcí jsou povoleny pouze prádlo a ponožky jedny sportovní boty jedna tepláková souprava a dvě trička můžete si sebou vzít nějaké přípravky do vody cukrovinky salám a klobásy ve vakuovém balení a nějakého melého talismana, ale to záleží na blahovůli těch kteří vás budou přijimat, ale rozhodně vás už nepošlou si to odvézt domů, ale uloží vám to do osobních věcí ve skladě. Tak ať vám to utíká.