Pokročilý

Mám malý fibrom(nádor) v koleni. Pan doktor mi řekl, že to nevadí, nic se neděje. Byla jsem ráda. Ale teď nemohu chodit.

Dobrý den,
potřebuji Vaši radu.
Asi před měsícem jsem byla u ortopeda, protože jsem měla malý nález v kolenním kloubu, který mě občas bolel. Jenže v poslední době bolí čím dál víc (nezávisle na aktivitách, kt. provozuji), až dnes večer se na ně dokonce ani nemohu postavit. Od pana doktora jsem dostala uvolnění na některé činnosti v TV (skoky, dlouhé pochody, běhy) a doporučení na nějaké volně prodejné léky obsahující kolagen, atd. (které jsem si samozřejmě koupila a užívám je).
Nemáte prosím někdo (nebo Váš blízký) zkušenosti s tímto typem onemocněním? Mám počkat, nebo se objednat? Potřebuji být co nejrychleji v pořádku kvůli vystoupení.
Děkuji Vám.
Doplňuji:
Děkuji za Vaši radu, ale bohužel, nemohu zároveň chodit ke dvěma ortopedům a navíc to budou řešit operativně, což nemohu dopustit... Jen jestli se to nedá řešit přes ortézy, fyzioterapie a tak.

Odpovědi:

Zlatý

Cetl jsem jen zacatek ...protoze stejne vim co bych ti poradil ..ikdybych to docetl nam to nerikej a rekni to doktorovi ....pan doktor te asi trosicku odbil ze ?..nevadi navstiv jineho lekare a uvidis co on na to ...kdyz uz nic aspon se ulijes ze skoly .......

Zlatý

divný doktor.

bol to doktor medicíny?
Doplňuji:
fibrom je fakticky nevratný, nedá sa liečiť konzervatívne, iba invazívne (operácia).

pokiaľ potrebujete byť fit, poraďte sa s ortopédom na odklade zákroku a prípadnej premedikácii, ale úspešnosť je pomerne malá - ostáva iba ten zákrok.

treba si proste zvoliť priority, či ma prednosť zdravie alebo nejaké vystúpenie.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.