Mám klaustrofobii a mám letět ledadlem.Co mám dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Příspěvek v diskusi :
"Ahoj vsichni, psala jsem tu pred nejakou dobou, ze jestli let preziju ja, tak uz snad vsichni...tak jsem tedy prezila! :) Priznavam, ze jak jsem uvidela letadlo, do ktereho mam sednout, musela jsem si vzit prasek na uklidneni, ale jen slaby, nechtela jsem byt uplne mimo. Prostredi v letadle me ale celkem uklidnilo, zadna klaustrofobie se nekonala, citila jsem se celkem utulne. Rozjezd letadla a vzlet byl pak uplne euforicky zazitek a pohled na bile mraky pod nami opravdu kouzelny...pripadalo mi to spis jako krasny film nez jako realita, takze jsem si strach ani moc neuvedomovala. Preju vam vsem, at prvni let zvladnete!!" :-))
http://cestovani.doktorka.cz/…

Další odpovědi:

Neletět.

Zlatý

Tohle znám. Nevím sice, co máš dělat, ale alespoň mohu potvrdit, že to budeš mít "hodně blbé".
Pokud je to na let balónem daleko, tak zkus plout. Je to na otevřeném moři, takže nic uzavřenýho..

Stříbrný

Stříbrný

Vadí Ti i autobus? V letadle bývá prostoru víc (alespoň co jsem měl tu čest) Možná si zařid sedačku spíš vzadu a u okénka (tipuju že by Ti mohlo pomoct, ale Ty se asi znáš líp ;-))

Zlatý

Otevři si okénko. :-)

Bronzový

lietadlo je skôr zdroj iných fóbií...ale no dobre...

na letiskách majú také tie trenažéry....opýtajte sa na kurz proti strachu vopred na letisku

p.s. lieky ani alkohol nie sú riešenie....ak začnete vyvádzať/obťažovať ostatných, bud vás nepustia do lietadla alebo vás na palube zatknú ako bezpečnostnú hrozbu a po pristátí sa máte na čo tešiť

Stříbrný

zkusit ponorku, umíš plavat ?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.