Pokročilý

Mám hrozně splihlé vlasy nahoře na hlavě, dole už jsou vlasy hezké a objemné.

Potřebovala bych poradit, jak docílit, aby i vlasy nahoře u hlavy byly objemné, mám namysli, taková styl, jako když se vlasy natupírují, ale zas tak objemné= bát nemusí, tupírovat je nechci.. doufám, že tomu bude někdo rozumnět, jak sem se to snažila popsat= D
Doplňuji:
Jde mi o vlasy nahoře, u kořínků.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Já, bych to řešila tak. Že při fénování bych kartáčovala vlasy nahoru od kořínků a tak získají objem. Nebo si foukat vlasy hlavou dolů :-) to taky zabírá

Další odpovědi:

Zlatý

A jde ti o vlasy na hlavě, nebo dole, jak uvádíš?

Zlatý

Udělej si odzadu dopředu pěšinky a podél každé si postupně nastříkej pěnové tužidlo a pak vyfoukej kulatým kartáčem dovrchu nebo zkus hlavou dolů bez kartáče jak píše Lucy13.Tužidlo Ti vlasy nadzvedne - dělá to tak moje kadeřnice.

I když je tužidlo dobrý nápad, vlasy se rychleji mastí a musíme je vícekrát mýt a proto bych používala tužidlo jen v nejkrajnějších případech. Já mám stejný problém a pomohl mi kondicionér od značky Elséve na hustotu a objem. Dále opravdu pomáhá si foukat vlasy hlavou dolů, nebo stačí když Vám uschnou si je pročesat hlavou dolů. A jestli vám hned vlasy splihnou zkuste si po rozčesání si vlasy nahoře trochu zlakovat a oni vám pak podrží a lak vlasy tolik nezatěžuje jako tužidlo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 191
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.