samicek333

Strašně se mi mastí vlasy…

Strašně se mi mastí vlasy, co s tím? Musím si je každý den mýt, v zimě to stačilo obden, občas i méně, ale teď se mi mastí hodně rychle, není na to nějaký šampon, který by zabral? Už jsem na tohle nějaký měla ale nějak nezabral…

Nejlepší odpověď
chudst

Obe me holicky rikaly, ze je to normalni. Nepomuze pry nic moc jineho, nez si je skutecne umyvat kazdy den nebo obden. Ja mam totez; jen mam na rozdil od vas vyhodu, ze kdyz mam kratke vlasy, je to videt trosku mene. Na mastne vlasy existuje spousta samponu, zadny nepomaha. Je uplne jedno, jestli si koupim nejaky obycejny nebo drahy – stejne si je musim pristi nebo prespristi den znovu umyt.

Další odpovědi
Berušinka

Taky se mi hodně mastí – ale ne tak jako tobě. Zkus se podívat ve velké drogerii na šampóny proti suchým vlasům nebo si zajdi do lékarny.
Nepoužívej kondicioner na celé vlasy, ale jen na konečky (aby se ti netřepily) – k hlavně si ho vůbec nedávej.
Zkus si také občas vysoušet vlasy fénem – trochu je to vysuší.
Nebo si kup suchý šampon, aby sis tolikrát nemusela mýt vlasy.

hanulka11

možná je to taky dospíváním, kup si šampon na časté mytí. Třeba se ti to srovná a nejlepší je udržovat vlasy krátké pokud se mastí, jednak je s tím míň práce a rychleji po umytí uschnou a lépe se udržují