Mam splihle vlasy v culiku

Nevite co mam delat kdyz si dam vlasy do culiku tak je mam moc ulizane nevite co mam delat aby mi zvetsily objem a nacechraly se v tom culiku necesu si to na pesinku ale tak ze cele to stahnu jakoby dozadu

Nejlepší odpověď
Damiana

Nejdřív si vlasy lehce natupíruj u kořínků (předem můžeš použít i trochu objemového pudru), předkloň se a pak je lehce zčeš do culíku. Uvidíš, že bude objemnější.
Také můžeš použít jiné přípravky na objem vlasů – šampon, kondicionér, kúry ve spreji a laky. Ale ty jsou efektnější u rozpuštěných vla­sů.

Další odpovědi
hanulka11

zkus něco nového, najdi inspiraci a odvahu podívej se sem
http://www.pro­zeny.cz/magazin/kra­sa-a-moda/pece-o-vlasy/31959-3-jednoduche-copy-krok-za-krokem