Dooder

Mám fobii z holek, jak se z toho dostat?

Fobií myslím fobii, ne jen nervozitu, trému, nebo něco takového. Rozklepu se, dělá se my nevolno, mám hrůzu jen když se mám s nějakou holkou( zhruba mého věku (je mi 21 let) bavit. Nejhorší je ten okamžik, když už se s nějakou bavím, že mám prostě okno. Co říct,udělat. Nejlépe se dokážu, když už, bavit se ženami okolo 30..Ale to je spíš jen pár vět.
Doplňuji:
Omlouvám se za gramatiku. Čeština není můj nejsilnější předmět.

Nejlepší odpověď
anonym

Tak se bav s těma ´třicítkama´, nech se ´(s)balit´ a pomalu se otrkáš…
😉

Další odpovědi
Kemily

Mám stejný problém, jen jsem… Dívka :D. A taky bych se z toho ráda dostala. Normálně mluvím s mladšími i staršími lidmi než já, ale když už je to někdo přibližně ve stejném věku jako já… Mám problém ze sebe vyřknout jediný slovo :(.

anonym

Jaj no musíš jít tomu naproti, prostě choď častěj mezi holky, snaž se vyhledávat jejich společnost, buď vtipný, najdi si s nima nějaké téma, nevyhýbej se jim.
Čím víc budeš v kontaktu s holkama, tím víc se otrkáš, budeš přirozenější.

marci1

Je to vlastně obrana vlastní intimity. Většina mladých citlivých lidí má tyto „problémy“. Zkuste trénovat svoje sebevědomí. Není se čeho bát, jsme všichni lidé a všichni jsme si „podobní“. Držím palce! 🙂

zjentek

seš citlivej, to je v pořádku, je to přednost ,)