zjentek

Mají už v Indii také placaté TV přístroje, nebo dosud zatím hluboké?

Anebo v které zemi již mají TV signál, ale placaté přístroje zatím ještě ne?

Nejlepší odpověď
Rokio

Tak pracháči Indie určitě mají většinou placaté TV přístroje.

Další odpovědi
aliendrone

Dám ti hádanku!

  1. TV s CRT obrazovkami (vakuové hluboké) se už přes cca 10 let neprodávají.
  2. Vezmi v potaz kvalitu (životnost) CRT TV vyrobených v poslední dekádě jejich produkce, přičemž nezapomeň, že obvykle se s ohledem na cenu oprava NEVYPLATÍ. Pokud to nevíš, tak máš VĚTŠÍ šanci najít v provozu TV vyrobenou roku 1990, než tu vyrobenou 2005. Stejný modus operandi jako svého času u optických mechanik (CD, DVD).

Co z toho plyne?

  1. Většina CRT TV je „mrtvých“ a i když je v Indii jistě provozují nějaké socky (pokud ještě fungují), tak je MNOHEM víc „placek“!
  2. Žiji v usilovně vytvářené mediální bublině a trpím iluzí o evropské nadřazenosti nad zeměmí „třetího světa“. Prostě nwm, že tam MAJÍ TO SAMÉ. :)
  3. Kua, jsem ZJENTEK! A je fuk, jestli jde o TV nebo cokoliv jiného. Umím jen ROZEPÍNAT, zapínání je přeci JEJÍ problém, no ne?! ;) :D :D