zjentek

mají odpovědi.cz tendenci se stát nejsilnější sociální sítí v následujících 50ti letech?

myslím v československu ,)

Nejlepší odpověď
Drap

Ne

Další odpovědi
briketka10

ne, nejsilnější bude asi Facebook a
za ním ty další, které ani neznám :)

zzzzz

Ne. Já odpovědi.cz nepovažuji za sociální síť. Ale je to zajímavá stránka, na kterou se ráda přihlašuji. 🙂

arygnoc

hahaha

to by tu museli admini aj niečo robiť, okrem mazania.

suaeda

Co bude za 50 let? To nebude ani facebook, twitter aj. natož odpovědi.

led

Nie,
odpovědi.cz ani v súčasnosti nie sú socialnou sieťou, aj keď sa sem tam o to niektorí užívatelia pokúšajú.
Verím, že aj v budúcnosti bude na „odpovědích“ prevládať rozum a nie city
to znamená bude platiť
„vy sa pýtate / my odpovedáme – my sa pýtame / vy odpovedáte“
a nie „pavlačové drby“ a rôzne mocenské snahy a zastrašovania

zjentek

led, otevřeně? Tak přečti si to odshora a uvidíš, že mocenská snaha je jen u tvé odpovědi ..žeby vážně úplně všechno bylo relativní? S úctou z ,)

led

zjentek, otvorene?
Otázka znela na budúcnosť stránky. Prečítajte si ju zhora dole a tú snahu zbadáte.

zjentek

niektorí užívatelia pokúšajú. .....„vy sa pýtate / my odpovedáme – my sa pýtame / vy odpovedáte“ .....„pavlačové drby“ a rôzne mocenské snahy – to jsou spíše takové snahy admina o fér jednání, proto říkám, že máš v odpovědi mocenské sklony ..chci říct, že ten, kdo tady vytváří poradnu, to hraje hodně špatně, mnohem jednodušší by bylo dostat sem lidi. Myslím nestranné nezávislé lidi jako jsem já, ne ten komparz ..zkrátka zásadní tvořitele správné poradny, jak o ní sní každý její stvořitel ,) Proto komparz musí hrát řádně- toto se stvořiteli moc líbit nebude
Zkusím jeden dotaz mimo téma: …prevládať rozum a nie city -jak se třeba ženská k tomuto vůbec může donutit, led ..byť by to bylo na poradně, jde to??

zjentek

suaeda: no když necháme svým potomkům přístupová hesla na odpovědi, tak nikdy nevíš ,)

zjentek

zzzzz, no jasně, když se na to podíváš, je to jen dedukce, kam to směřuje ,)

zjentek

drape, ty už mě tou tvou ukecaností často taky štveš ,),),)