Avatar uživatele
zjentek

mají odpovědi.cz tendenci se stát nejsilnější sociální sítí v následujících 50ti letech?

myslím v československu ,)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, suaeda, briketka10, zzzzz, Klára K. před 3895 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ne

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

ne, nejsilnější bude asi Facebook a
za ním ty další, které ani neznám :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Ne. Já odpovědi.cz nepovažuji za sociální síť. Ale je to zajímavá stránka, na kterou se ráda přihlašuji. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

hahaha

to by tu museli admini aj niečo robiť, okrem mazania.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Co bude za 50 let? To nebude ani facebook, twitter aj. natož odpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nie,
odpovědi.cz ani v súčasnosti nie sú socialnou sieťou, aj keď sa sem tam o to niektorí užívatelia pokúšajú.
Verím, že aj v budúcnosti bude na „odpovědích“ prevládať rozum a nie city
to znamená bude platiť
„vy sa pýtate / my odpovedáme – my sa pýtame / vy odpovedáte“
a nie „pavlačové drby“ a rôzne mocenské snahy a zastrašovania

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

led, otevřeně? Tak přečti si to odshora a uvidíš, že mocenská snaha je jen u tvé odpovědi ..žeby vážně úplně všechno bylo relativní? S úctou z ,)

před 3895 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

zjentek, otvorene?
Otázka znela na budúcnosť stránky. Prečítajte si ju zhora dole a tú snahu zbadáte.

před 3895 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

niektorí užívatelia pokúšajú. .....„vy sa pýtate / my odpovedáme – my sa pýtame / vy odpovedáte“ .....„pavlačové drby“ a rôzne mocenské snahy – to jsou spíše takové snahy admina o fér jednání, proto říkám, že máš v odpovědi mocenské sklony ..chci říct, že ten, kdo tady vytváří poradnu, to hraje hodně špatně, mnohem jednodušší by bylo dostat sem lidi. Myslím nestranné nezávislé lidi jako jsem já, ne ten komparz ..zkrátka zásadní tvořitele správné poradny, jak o ní sní každý její stvořitel ,) Proto komparz musí hrát řádně- toto se stvořiteli moc líbit nebude
Zkusím jeden dotaz mimo téma: …prevládať rozum a nie city -jak se třeba ženská k tomuto vůbec může donutit, led ..byť by to bylo na poradně, jde to??

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

suaeda: no když necháme svým potomkům přístupová hesla na odpovědi, tak nikdy nevíš ,)

před 3895 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

zzzzz, no jasně, když se na to podíváš, je to jen dedukce, kam to směřuje ,)

před 3895 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

drape, ty už mě tou tvou ukecaností často taky štveš ,),),)

před 3895 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek